Αναζήτηση παντού!

Αναζήτηση προφιλ !

Category:
Keywords:
User Rating:

"Συναγωνιστές" για μπάτσες.

03 Dec 2017 01:09 03 Dec 2017 01:14 by Αρχαίος.
Αρχαίος
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Topic Author
"Συναγωνιστές" για μπάτσες. #1
Εγώ δραστηριοποιούμαι εδώ και καιρό σε αγγελιοσάητ. Θολά νερά και "ρώσσικη ρουλέτα". Τελευταία όμως, παρατηρώ ένα φαινόμενο που ήρθε για να μείνει... Ο "συναγωνιστής για μπάτσες". Ψάχνεις αγγελίες και αντί να δεις για την τάδε κοπέλα και το δείνα οτιδήποτε, πέφτεις σε μαλακοπίτουρα που σου ζητάει λεφτά για να σου δώσει κινητά και στοιχεία επικοινωνίας, με ερασιτέχνες και νεαρές.

Καλά ρε παιδιά, έτσι είπαμε; Υποτίθεται πως σελίδες σαν τη δική μας εδώ, εξυπηρετούν ΔΩΡΕΑΝ το σκοπό της ενημέρωσης, του μοιράσματος εμπειριών, των συστάσεων για να βρει κανείς καλό πράμα και όλα τα σχετικά... Τώρα οι συνάδερφοι αρχίζουν να τα κονομάνε μοιράζοντας τα στοιχεία των εργαζόμενων κοριτσιών από σάητ με αγγελίες για βίζιτες;

Θα αποφύγω να λινκάρω το σύνδεσμο, όπως επίσης και να βγάλω βρώμα (μου έδωσε και ονοματεπώνυμο, λογαριασμό τράπεζας κτλ), γιατί εγώ είμαι καλό παιδί όχι ρουφιάνος του παρακράτους ή του συστήματος... Όμως μου έκανε τόσο εντύπωση, που ήθελα να το συζητήσω κάπου, με κάποιον. Είναι ντροπή, ειλικρινά. Και άντε, έστω ότι τον πλήρωνα, τα τηλέφωνα που θα μου έδινε, αν μου έδινε, θα λειτουργούσαν; Και οι κοπέλες που θα απαντούσαν, αν απαντούσαν, θα δεχόταν ραντεβού με άγνωστο, αφού είναι και καλά ερασιτέχνες και κλειστού κύκλου, σύμφωνα με τα λεγόμενα των τυπάδων;

Ντροπής πράγματα. Στα επίσημα στέκια κανείς να μή δίνει πληροφορίες και στην έξω τη σαβούρα του κιλού, να σου ζητάνε και λεφτά από πάνω, για να σου διαφημίσουν ένα καλό πουτανάκι να γαμήσεις, επί πληρωμή φυσικά και πάντα. Τα είδα όλα πάλι, κλασσικά.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Dec 2017 13:11
The Mad Admin
Administrator
Administrator
MORE
"Συναγωνιστές" για μπάτσες. #2
Γελοία πράγματα δεν θα έπρεπε να ασχολείσαι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Moderators: The Mad Admin
Time to create page: 0.167 seconds