Αναζήτηση παντού!

Αναζήτηση προφιλ !

Category:
Keywords:
User Rating:

Γενική συζήτηση για το γραφείο AGN

12 Jan 2018 12:12
greta15
DR.Γαμήκουλας
DR.Γαμήκουλας
MORE
Γενική συζήτηση για το γραφείο AGN #1828

liaris wrote: Η πολύ μεγάλη ζήτηση έφερε την αύξηση. Όποιος θέλει ψωνίζει. Αλλιώς παίρνει απ' αλλού, απλά πράγματα. Φυσικά και δε συμφωνώ με την αύξηση αλλά από την άλλη δε μπορώ και να κατηγορήσω κανέναν. Να διευκρινήσω ότι από εδώ δεν μπορώ να μπω στο site του γραφείου και την αύξηση την πληροφορήθηκα από σας.

εγω με αυτα που διαβαζω και αυτα που εχω ακουσει για τις κοπελες . αλλα και κατι "ανεξαρτητες" που ζητανε 150 και σου κανουν χαρη , νομιζω και λιγα ζηταν.... :poof: :sofos:

Πάπυρος λα Ρούζ........ axaxaxaxaxaxaxa

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Jan 2018 12:24
The Mad Admin
Administrator
Administrator
MORE
Γενική συζήτηση για το γραφείο AGN #1829
Δεν μπορειτε να σταματήσετε τους νόμους τις αγοράς,
Αυτο ειναι το σωστό
Ετσι πρεπει να γίνετε οι καλές να ανταμείβονται και τα μπάζα το 3ο το μεγαλύτερο

Προκοπη το φτηνό το κρέας δεν το τρώνε ούτε τα σκυλιά.

12 Jan 2018 12:35
liaris
DR.Γαμήκουλας
DR.Γαμήκουλας
MORE
Γενική συζήτηση για το γραφείο AGN #1830

greta15 wrote:

liaris wrote: Η πολύ μεγάλη ζήτηση έφερε την αύξηση. Όποιος θέλει ψωνίζει. Αλλιώς παίρνει απ' αλλού, απλά πράγματα. Φυσικά και δε συμφωνώ με την αύξηση αλλά από την άλλη δε μπορώ και να κατηγορήσω κανέναν. Να διευκρινήσω ότι από εδώ δεν μπορώ να μπω στο site του γραφείου και την αύξηση την πληροφορήθηκα από σας.

εγω με αυτα που διαβαζω και αυτα που εχω ακουσει για τις κοπελες . αλλα και κατι "ανεξαρτητες" που ζητανε 150 και σου κανουν χαρη , νομιζω και λιγα ζηταν.... :poof: :sofos:

Η αλήθεια να λέγεται και να γράφεται και αυτή είναι ότι οι δύο κοπέλες κάνουν (ή έκαναν γιατί έχω πολύ καιρό να τις πάρω) πολύ καλά τη δουλειά τους και ικανοποιούν,σε απόλυτο σχεδόν βαθμό, τους παρτενέρ τους.

12 Jan 2018 13:16
The Mad Admin
Administrator
Administrator
MORE
Γενική συζήτηση για το γραφείο AGN #1831

greta15 wrote:

Εγώ απορώ με τον προκοπη, παίρνει ανεξάρτητες με 150 τυχαία νέα κοριτσάκια , καλά ή κακά,
και μετά τον πειράζει η ίδια τιμή απο γραφείο σε τοπ επιλογές.

12 Jan 2018 13:48
Prok0k0
DR.Γαμήκουλας
DR.Γαμήκουλας
MORE
Γενική συζήτηση για το γραφείο AGN #1832

The Mad Admin wrote: Δεν μπορειτε να σταματήσετε τους νόμους τις αγοράς,
Αυτο ειναι το σωστό
Ετσι πρεπει να γίνετε οι καλές να ανταμείβονται και τα μπάζα το 3ο το μεγαλύτερο

Προκοπη το φτηνό το κρέας δεν το τρώνε ούτε τα σκυλιά.

Γιατι το φτηνο ειναι απαραιτητα και σαπιο? Απο ποτε? Αν ξερεις να ψωνισεις βρισκεις και φθηνα... :hat:

Pain & Experience!!!

12 Jan 2018 13:52
Prok0k0
DR.Γαμήκουλας
DR.Γαμήκουλας
MORE
Γενική συζήτηση για το γραφείο AGN #1833

The Mad Admin wrote:

greta15 wrote:

Εγώ απορώ με τον προκοπη, παίρνει ανεξάρτητες με 150 τυχαία νέα κοριτσάκια , καλά ή κακά,

Τις συγκεκριμενες κοπελες δεν τις εχω παρει ποτε και ουτε προκειται διοτι για μενα οχι τοπ αλλα ουτε καν πλησιαζουν στο target group μου.
Ειναι πολυ μεγαλες σε ηλικια για μενα και με πλαστικα βυζια. Μπορει να δωσω και πολυ παραπανω και εχω δωσει βασικα αλλα για πιπινια αβγαλτα και φρεσκα με την απαλη επιδερμιδα τους και την αθωοτητα τους.
Οπως υπαρχουν και κοριτσια που ειναι μουναρες max 22 χρονων και ειναι στα 100 το 2ωρο. Ε οχι δε θα παω ουτε κατα διανοια να δω τις milf.

Pain & Experience!!!

12 Jan 2018 14:23
The Mad Admin
Administrator
Administrator
MORE
Γενική συζήτηση για το γραφείο AGN #1834
Ασε μας ρε προκόπη , για φέρε 3 μουναρες απο 100 ευρώ εδώ το δύωρο,
αν υπήρχαν θα τις είχα πάρει, αλλά ούτε φώτο δεν εχω δει.

12 Jan 2018 15:01
rtfm
Γαμήκουλας
Γαμήκουλας
MORE
Γενική συζήτηση για το γραφείο AGN #1835

Prok0k0 wrote:

The Mad Admin wrote:

greta15 wrote:

Τις συγκεκριμενες κοπελες δεν τις εχω παρει ποτε και ουτε προκειται διοτι για μενα οχι τοπ αλλα ουτε καν πλησιαζουν στο target group μου.
Ειναι πολυ μεγαλες σε ηλικια για μενα και με πλαστικα βυζια. Μπορει να δωσω και πολυ παραπανω και εχω δωσει βασικα αλλα για πιπινια αβγαλτα και φρεσκα με την απαλη επιδερμιδα τους και την αθωοτητα τους.
Οπως υπαρχουν και κοριτσια που ειναι μουναρες max 22 χρονων και ειναι στα 100 το 2ωρο. Ε οχι δε θα παω ουτε κατα διανοια να δω τις milf.

Που είναι και τις ψάχνω ?!?!?!:respe:

12 Jan 2018 15:09
The Mad Admin
Administrator
Administrator
MORE
Γενική συζήτηση για το γραφείο AGN #1836
Αυτα τα ακούω χρόνια και δεν τα βλέπω, και εμένα μου έχουν πει κοπέλες 50 1 ώρα,
αλλα όταν πας να παρεις αρχίζουν κα ιτο ταξί μου και εξτρα την δεύτερη φορά.
Τοσα χρόνια λοιπόν εγώ δεν τις εχω δει στην πράξη αρα παπαριές.
ποιο εύκολα πηδάω τσάμπα παρά με 50

12 Jan 2018 17:24
Prok0k0
DR.Γαμήκουλας
DR.Γαμήκουλας
MORE
Γενική συζήτηση για το γραφείο AGN #1837

The Mad Admin wrote: Ασε μας ρε προκόπη , για φέρε 3 μουναρες απο 100 ευρώ εδώ το δύωρο,

Μερικες τις εχεις παρει να ξερεις απλα σε τελειως διαφορετικη τιμολογηση... :rolf:

Pain & Experience!!!

12 Jan 2018 20:02
dimitri7
Γαμήκουλας
Γαμήκουλας
MORE
Γενική συζήτηση για το γραφείο AGN #1838
Το θεμα ειναι να μην συγκρινουμε ανομοια πραγματα, αλλο η ανεξαρτητη που μπορει να ειναι και απο στομα σε στομα και να σου παρει 100 η 150 για δυωρο και αλλο οι κοπελες γραφειου.Τωρα το αν ειναι τοπ οι συγκεκριμενες δυο σε επιπεδο γραφειων παντα, τα αποτελεσματα μιλανε απο μονα τους.Και ουτε εχουν αναγκη απο υποστηριξη η επιβεβαιωση οπως καποιες αλλες τριτοτεταρτες του γραφειου που εχουμε δει κατα καιρους να τους ανεβαζουν και φωτογραφιες.Τωρα απο κει και περα η τιμη αυτη ειναι κι οποιος θελει παιρνει.Εξαλλου αποψη μου ειναι οτι οι κοπελες μετα απο τοσα χρονια δουλειας θελουν κι επιζητουν πιστευω να μην δουλευουν με τους ιδιους ρυθμους που δουλευαν και να κανουν λιγα και επιλεγμενα ραντεβου.Ισως και εκει να οφειλεται κι η αυξηση της τιμης πλην της επιβραβευσης που ειπε Mad.

.

12 Jan 2018 20:23
The Mad Admin
Administrator
Administrator
MORE
Γενική συζήτηση για το γραφείο AGN #1839

Prok0k0 wrote:

The Mad Admin wrote: Ασε μας ρε προκόπη , για φέρε 3 μουναρες απο 100 ευρώ εδώ το δύωρο,

Μερικες τις εχεις παρει να ξερεις απλα σε τελειως διαφορετικη τιμολογηση... :rolf:

Δεν το νομίζω και σταμάτα να κάνεις τον πονηρό με λόγια του αέρα

THANK YOU / LIKE live

12 Jan 2018 20:24
The Mad Admin
Administrator
Administrator
MORE
Γενική συζήτηση για το γραφείο AGN #1840

dimitri7 wrote: Το θεμα ειναι να μην συγκρινουμε ανομοια πραγματα, αλλο η ανεξαρτητη που μπορει να ειναι και απο στομα σε στομα και να σου παρει 100 η 150 για δυωρο και αλλο οι κοπελες γραφειου.Τωρα το αν ειναι τοπ οι συγκεκριμενες δυο σε επιπεδο γραφειων παντα, τα αποτελεσματα μιλανε απο μονα τους.Και ουτε εχουν αναγκη απο υποστηριξη η επιβεβαιωση οπως καποιες αλλες τριτοτεταρτες του γραφειου που εχουμε δει κατα καιρους να τους ανεβαζουν και φωτογραφιες.Τωρα απο κει και περα η τιμη αυτη ειναι κι οποιος θελει παιρνει.Εξαλλου αποψη μου ειναι οτι οι κοπελες μετα απο τοσα χρονια δουλειας θελουν κι επιζητουν πιστευω να μην δουλευουν με τους ιδιους ρυθμους που δουλευαν και να κανουν λιγα και επιλεγμενα ραντεβου.Ισως και εκει να οφειλεται κι η αυξηση της τιμης πλην της επιβραβευσης που ειπε Mad.

Σωστό και αυτό

12 Jan 2018 23:37
demonasg
Γαμήκουλας
Γαμήκουλας
MORE
Γενική συζήτηση για το γραφείο AGN #1841
Για την Τατιανα καμμία πληροφορία?

13 Jan 2018 07:41
gismo1972
Γαμήκος
Γαμήκος
MORE
Γενική συζήτηση για το γραφείο AGN #1842
Καλημέρα
Έχει μια κριτική από τον περσαμένο Ιούλιο, αλλά δεν είναι ιδιαίτερα διαφωτιστική γιατί δεν είναι περιεκτική greeksexforum.com/call-girls/call-girls-reviews/tatiana-athensgirlsnetwork

demonasg wrote: Για την Τατιανα καμμία πληροφορία?

THANK YOU / LIKE demonasg

13 Jan 2018 09:09
Prok0k0
DR.Γαμήκουλας
DR.Γαμήκουλας
MORE
Γενική συζήτηση για το γραφείο AGN #1843

dimitri7 wrote: Το θεμα ειναι να μην συγκρινουμε ανομοια πραγματα, αλλο η ανεξαρτητη που μπορει να ειναι και απο στομα σε στομα και να σου παρει 100 η 150 για δυωρο και αλλο οι κοπελες γραφειου.Τωρα το αν ειναι τοπ οι συγκεκριμενες δυο σε επιπεδο γραφειων παντα, τα αποτελεσματα μιλανε απο μονα τους.Και ουτε εχουν αναγκη απο υποστηριξη η επιβεβαιωση οπως καποιες αλλες τριτοτεταρτες του γραφειου που εχουμε δει κατα καιρους να τους ανεβαζουν και φωτογραφιες.Τωρα απο κει και περα η τιμη αυτη ειναι κι οποιος θελει παιρνει.Εξαλλου αποψη μου ειναι οτι οι κοπελες μετα απο τοσα χρονια δουλειας θελουν κι επιζητουν πιστευω να μην δουλευουν με τους ιδιους ρυθμους που δουλευαν και να κανουν λιγα και επιλεγμενα ραντεβου.Ισως και εκει να οφειλεται κι η αυξηση της τιμης πλην της επιβραβευσης που ειπε Mad.

Σαν αρχη εγω συγκρινω εργαζομενες και τις τιμες τους.
2ον επειδη αναφερεσαι σε εμενα αν μπεις στο πρεμιουμ εχω ανεβασει φωτο για πανω απο 50 κοπελες και δε χρειαζεται να υποστηριξω καμια...
3ον επειδη παρατηρω οτι εχεις καποιο κολλημα μαζι μου και μπαινειθς να γραψεις μια φορα τον μηνα μονο για να μου την πεις , μπορεις να μου το πεις χυμα τι θες ακριβως ή να μου το στειλεις σε πμ. Εχω κανει κατι σε καποια "κοπελα" σου ή αδερφη σου και μου πας τοσο κοντρα και γραφεις μονο για να μου την μπαινεις?
4ον δε με απασχολει ποσο θα χρεωνουν αυτες οι κοπελες γιατι σου ειπα δεν ειναι στο target group μου. Ουτε πριν , ουτε και τωρα. Ας ειναι θεες στο κρεβατι δε παυει να ειναι 33+ χρονων και με πλαστικα βυζια.

Pain & Experience!!!
THANK YOU / LIKE Jean.Valjean

13 Jan 2018 09:11
Prok0k0
DR.Γαμήκουλας
DR.Γαμήκουλας
MORE
Γενική συζήτηση για το γραφείο AGN #1844

The Mad Admin wrote:

Prok0k0 wrote:

Δεν το νομίζω και σταμάτα να κάνεις τον πονηρό με λόγια του αέρα

Εσυ νομιζω ξερεις σχεδον καλυτερα απο τον καθενα οτι δεν λεω ποτε λογια του αερα και οποτε θες μιλαμε και στοι τηλεφωνο να σου πω ποιες εχουν τοσο και ποιες εχουμε παρει και οι 2.
Και με φωτο ετσι για να μην εχεις να λες. Αλλα οχι εδω στο νημα. :hat:

Pain & Experience!!!
THANK YOU / LIKE Jean.Valjean

13 Jan 2018 10:30
Jean.Valjean
Γαμήκουλας
Γαμήκουλας
MORE
Γενική συζήτηση για το γραφείο AGN #1845
Δεν καταλαβαίνω την επίθεση στον Prokoko επειδή έγραψε την άποψη του με βάση τα δικά του γούστα.
Οκ οι 2 συγκεκριμένες κοπέλες είναι πιθανότατα οι καλύτερες στο κρεβάτι από cg στην Αθήνα.
Κάποιος βάζει ως πρώτο κριτήριο στην επιλογή του το "καλό σεξ". Αυτός πιθανόν να δώσει με την ψυχή του και τις νέες τιμές των 2 κοριτσιών.
Κάποιος άλλος προτιμάει μιλφ. Αυτός επίσης πολύ πιθανόν να τα δώσει.
Για τον Prokoko(ή τον κάθε Prokoko γιατί πχ κι εγώ κάπου εκεί είμαι) από την άλλη ξέροντας τα γούστα του, το πρώτο κριτήριο για τον ίδιο είναι μικρούλες και μοντέλα. Οπότε για τον ίδιο κάποια 23χρονη μοντελάρα με απλά καλό κρεβάτι να αξίζει το 200ρι ενώ η 30+ Δήμητρα ή Αλέξια με το πολύ καλό κρεβάτι όχι.

Για να λέμε και του στραβού το δίκιο, να βάζανε ένα 20ρι πάνω λόγο ζήτησης οκ, αλλά το 50ρι είναι μεγάλη και απότομη αύξηση. Ειδικά για μένα που κάνω 2ωρα ραντεβού αυτό σημαίνει 100 ευρώ αύξηση. Τεράστια. Και ναι αν δεν γουστάρω, απλά θα προσπεράσω και θα τις βγάλω πλέον από τη λίστα μου. Αν τα βρίσκουνε καλώς για τις ίδιες και το γραφείο.
THANK YOU / LIKE Prok0k0

13 Jan 2018 12:47
The Mad Admin
Administrator
Administrator
MORE
Γενική συζήτηση για το γραφείο AGN #1846
δεν κάνω επίθεση απλά φαντασιώσεις δεν μπορώ να ακούω
πήξαμε απο αυτές.
Δεν κάνω λόγο για τις προτιμήσεις του , αλλα για τις τιμές που ανέφερε.

Prok0k0 τι να πούμε ? φέρε μου 3 με ενα 300ρι για ενα δύωρο,
δεν θελω καλύτερη τιμή στην ποσότητα
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Αν θέλεις να μιλήσουμε στο τηλέφωνο το ξέρεις το νούμερο μου,
εγώ τι να πάρω για να ακούσω ότι ναι δεν ειναι ετσι ειναι αλλιώς ?

13 Jan 2018 16:04
Aragorn
Γαμήκουλας
Γαμήκουλας
MORE
Γενική συζήτηση για το γραφείο AGN #1847

dimitri7 wrote: Το θεμα ειναι να μην συγκρινουμε ανομοια πραγματα, αλλο η ανεξαρτητη που μπορει να ειναι και απο στομα σε στομα και να σου παρει 100 η 150 για δυωρο και αλλο οι κοπελες γραφειου.Τωρα το αν ειναι τοπ οι συγκεκριμενες δυο σε επιπεδο γραφειων παντα, τα αποτελεσματα μιλανε απο μονα τους.Και ουτε εχουν αναγκη απο υποστηριξη η επιβεβαιωση οπως καποιες αλλες τριτοτεταρτες του γραφειου που εχουμε δει κατα καιρους να τους ανεβαζουν και φωτογραφιες.Τωρα απο κει και περα η τιμη αυτη ειναι κι οποιος θελει παιρνει.Εξαλλου αποψη μου ειναι οτι οι κοπελες μετα απο τοσα χρονια δουλειας θελουν κι επιζητουν πιστευω να μην δουλευουν με τους ιδιους ρυθμους που δουλευαν και να κανουν λιγα και επιλεγμενα ραντεβου .Ισως και εκει να οφειλεται κι η αυξηση της τιμης πλην της επιβραβευσης που ειπε Mad.

Ναι μεν, αλλά... υπάρχει και άλλος τρόπος να «κατεβάσουν» ρυθμούς σε περίπτωση που αισθάνονται κουρασμένες. Π.χ. να μειώσουν (λέω εγώ) τον αριθμό των ραντεβού ανά ημέρα σε 2-3 και να δώσουν στο γραφείο μια λίστα πελατών με τους οποίους είναι εξοικειωμένες και δεν τους δημιουργούν προβλήματα. Άρα λοιπόν, επανερχόμεθα στο βασικό κίνητρο που είναι τα χρήματα. Γιατί, δηλαδή, να βγάλω 1000 την ημέρα, όταν μπορώ να βγάλω και 1.300? Money makes the world go round... :whist:

«Καλύτερα να Πεθαίνεις Όρθιος παρά να Ζεις Γονατιστός» (Emiliano Zapata)

13 Jan 2018 16:53
The Mad Admin
Administrator
Administrator
MORE
Γενική συζήτηση για το γραφείο AGN #1848
Μα ολοι μας σ ε όλες τις δουλειές αυτό θα κάναμε

Moderators: The Mad Admin
Time to create page: 0.386 seconds

We have 7723 guests and 12 members online

ARHS2, asdf, CRIS, Ghost Rider, gismo1972, joker, jokertt, kink_master, mrgeo, seasunsex, SKIPERAKOS, τσαβι