Αναζήτηση παντού!

Αναζήτηση προφιλ !

Category:
Keywords:
User Rating:

Πως διαχειριζόμαστε ένα callgirl που είναι στανταράκι.. στην καθημερινότητα μας?
02 Aug 2018 13:06
billaek21
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Topic Author
Πως διαχειριζόμαστε ένα callgirl που είναι στανταράκι.. στην καθημερινότητα μας? #1
Άνοιξα αυτό το θέμα γιατί θα ήθελα να μάθω τις απόψεις των υπολοίπων μελών.Πως διαχειριζόμαστε την σχέση με μία εργαζόμενη κοπέλα που βρισκόμαστε σε σταθερή συχνότητα και για καιρό? Το να επιλέγουμε ένα callgirl για να περάσουμε καλά είναι πολύ απλό..το να επιλέγουμε όμως ένα callgirl και να γίνεται στανταράκι μας..έχει άλλη σημασία γιατί η συχνότητα,ο χρόνος και η καθημερινότητα δημιουργεί μία οικειότητα αλλά και εμπιστοσύνη μεταξύ του πελάτη και του κοριτσιού,δημιουργείται θέλοντας και μη μία σχέση.Χρειάζεται άραγε κάποια διαχείριση από εμάς στο κομμάτι αυτό? Τελικά πόσο εύκολο είναι να κρατάς αυτό το είδος σχέσης σε επίπεδα εντός ορίου?Ποιοι είναι κατά την γνώμη σας οι παράγοντες που καθορίζουν την μακροπρόθεσμη διάρκεια των ραντεβού με ένα κορίτσι χωρίς να παρεκκλίνουμε από στόχο του ραντεβού που είναι το sex?
THANK YOU / LIKE Αρχαίος

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Aug 2018 13:54
billaek21
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Topic Author
Πως διαχειριζόμαστε ένα callgirl που είναι στανταράκι.. στην καθημερινότητα μας? #2
Η δικιά μου άποψη στο θέμα αυτό είναι ότι ανάλογα με την συμπεριφορά που έχει ο πελάτης και η κοπέλα στην διάρκεια του ραντεβού μπορεί να υπάρχει και μακροχρόνια συνέχεια στα ραντεβού ανάμεσά τους.Το βασικό συστατικό για να γίνει αυτό είναι ο ένας να μην ανοίγεται στον άλλον σε βαθμό που ο ένας να μαθαίνει για την ζωή του άλλου...
Αν λοιπόν υπάρχει αυτή η ισορροπία και από τους δύό (βασική προϋπόθεση είναι αυτή) τότε μπορεί να υπάρχει συνέχεια στα ραντεβού...σε αντίθετη περίπτωση όποιο και να είναι το αποτέλεσμα σίγουρα δεν θα είναι καλό...

02 Aug 2018 14:03
MaD or BaD
Γαμήκουλας
Γαμήκουλας
MORE
Πως διαχειριζόμαστε ένα callgirl που είναι στανταράκι.. στην καθημερινότητα μας? #3
Βασικό : Δεν παίρνουμε τηλέφωνο για να καυλαντίζουμε παρά μόνο για να κλείσουμε ραντεβου, ισχύει και για τους 2.
Δεν ειμαστε φίλοι , δεν ειμαστε γκόμενοι.
THANK YOU / LIKE billaek21

02 Aug 2018 15:56
ARHS2
Γαμήκος
Γαμήκος
MORE
Πως διαχειριζόμαστε ένα callgirl που είναι στανταράκι.. στην καθημερινότητα μας? #4
Ρεαλιστης και σωστος ο Mad

Σωστος και συ billaek21 Προνοητικος εισαι

02 Aug 2018 16:56
billaek21
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Topic Author
Πως διαχειριζόμαστε ένα callgirl που είναι στανταράκι.. στην καθημερινότητα μας? #5

ARHS2 wrote: Ρεαλιστης και σωστος ο Mad

Πήγα να την πατήσω με μια ανεξάρτητη..και την έκοψα στο 3 ραντεβού..όχι επειδή δεν πέρναγα καλα..το αντίθετο..απλά είχα τέτοια χημεία..που το πράγμα ξέφυγε χωρίς να το πάρω χαμπάρι.ετσι από τότε έμαθα..και βάζω τα όρια μου..αυτό βέβαια εξαρτάται και το πόση χημεία έχεις με την άλλη..όσο πιο μεγάλητερη τόσο πιο προσοχή θέλει.. προσέχουμε για να έχουμε..

02 Aug 2018 18:21
ARHS2
Γαμήκος
Γαμήκος
MORE
Πως διαχειριζόμαστε ένα callgirl που είναι στανταράκι.. στην καθημερινότητα μας? #6
Ετσι μπιλλυ

Παιχνιδι με τη φωτια ειναι

02 Aug 2018 19:31
MaD or BaD
Γαμήκουλας
Γαμήκουλας
MORE
Πως διαχειριζόμαστε ένα callgirl που είναι στανταράκι.. στην καθημερινότητα μας? #7

billaek21 wrote:

Πήγα να την πατήσω με μια ανεξάρτητη..και την έκοψα στο 3 ραντεβού..όχι επειδή δεν πέρναγα καλα..το αντίθετο..απλά είχα τέτοια χημεία..που το πράγμα ξέφυγε χωρίς να το πάρω χαμπάρι.ετσι από τότε έμαθα..και βάζω τα όρια μου..αυτό βέβαια εξαρτάται και το πόση χημεία έχεις με την άλλη..όσο πιο μεγάλητερη τόσο πιο προσοχή θέλει.. προσέχουμε για να έχουμε..

Για πες ποια να δοκιμάσω και εγώ την χημεία μου
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

02 Aug 2018 19:50 02 Aug 2018 19:51 by Αρχαίος.
Αρχαίος
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Πως διαχειριζόμαστε ένα callgirl που είναι στανταράκι.. στην καθημερινότητα μας? #8
Εγώ θα σας πω, πώς ΔΕΝ διαχειριζόμαστε το στανταράκι μας... Γιατί με τον τρόπο μου, τις έχω χάσει όλες. Πρόσφατα εξαφανίστηκε και η καλή που βρήκα, πριν λίγο καιρό και δεν μου απαντάει.

1. ΔΕΝ είμαστε μελιστάλαχτοι (ιδίως όχι στα όρια του πιρφόρου).
2. ΔΕΝ στέλνουμε μηνύματα για κάτι άλλο πέραν του ραντεβού, όπως για χρόνια πολλά π.χ.
3. ΔΕΝ καρφωνόμαστε πως μας αρέσει, ούτε ότι κολλάμε μαζί της.
4. ΔΕΝ δείχνουμε πως περνάμε μαζί της σαν να ήταν κάτι το ιδιαίτερο, που δεν θα μπορούσε να μας δώσει η οποιαδήποτε άλλη (καβαλάνε καλάμι κι αυξάνονται οι "απαιτήσεις").
5. ΔΕΝ παίρνουμε τοις μετρητοίς αυτά που μας λέει. Όταν π.χ. λέει "Θα σου τηλεφωνήσω εγώ", ακριβώς όπως σε ένα job interview ας πούμε, η ελεύθερη μετάφραση είναι: "Πάενε στον αγύριστο και σιγά μην σου ξαναμιλήσω", ή κάτι σχετικό.
6. ΔΕΝ τις κάνουμε το χατήρι, όταν μας ζητάνε ξαφνικά να τις ψωνίσουμε ρούχα, ή να τις πάμε ταξίδι, ιδίως αν είναι πολύ μακρυνό και πολύ ακριβό. Αυτά επίσης, μπορεί να είναι και στην κατηγορία 5... Δηλαδή τα λέει εννοώντας πως "Δεν θέλω τίποτα από εσένα" και "Μην διανοηθείς να νομίσεις πως θα ήθελα να πάω κάπου μαζί σου".
7. ΔΕΝ κολλάμε και δεν εμπιστευόμαστε, όταν μας αποκαλύπτουν διστακτικά και δήθεν φιλικά, μικρολεπτομέρειες της ζωής τους, όπως οικογενειακά (έχω έναν αδερφό, έναν γάτο κτλ). Ποτέ δεν ανταποδίδουμε, δίνοντας την παραμικρή πληροφορία για το άτομό μας.

02 Aug 2018 19:50 02 Aug 2018 19:54 by Αρχαίος.
Αρχαίος
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Πως διαχειριζόμαστε ένα callgirl που είναι στανταράκι.. στην καθημερινότητα μας? #9
8. Γενικά είναι καλό να αποφεύγουμε να αναφέρουμε τη δουλειά μας, αν δεν είναι τυπικό γνώρισμα ανώτερων κοινωνικά στρωμάτων (γιατρός, δικηγόρος κτλ), ξενερώνουν, σε βάζουν σε καλούπι αφού σε μετρήσουν βιαστικά και φέρονται αναλόγως. Όλες ρωτάνε πράματα όπως "τί δουλειά κάνεις" και όλα τα σχετικά. Αν δεν έχεις μπάρμπα στην Κορώνη και δεν είσαι ο Ντε λα Πιάστον, κράτα χαμηλό προφίλ... Δεν φτάνει να έχεις χρήμα, πρέπει να έχεις και την αύρα μαζί, ή ακόμη καλύτερα, όλο το πακέτο του λεφτά, για εκείνες.
9. Δεν επιμένεις όταν δεν απαντάνε. Εκνευρίζονται. Πολύ...
10. Δεν κλαίγεσαι και δεν παρακαλάς, όσο και αν την είχες συμπαθήσει. Αν ξέκοψε μονάχα από εσένα ή έφυγε από το χώρο γενικά, τέρμα όλα, εκεί.

Με τούτα και με τα άλλα, έχασα ένα από τα καλύτερα κρεβάτια που είδα ποτέ, από στανταράκι. Ας ελπίσουμε η γνώση και η εμπειρία, να με συντροφεύσει στην επόμενη απόπειρα, σταθερότητας. Από τα λάθη μας μαθαίνουμε περισσότερα πράγματα, ισχύει, αληθινά.

02 Aug 2018 19:59
liaris
DR.Γαμήκουλας
DR.Γαμήκουλας
MORE
Πως διαχειριζόμαστε ένα callgirl που είναι στανταράκι.. στην καθημερινότητα μας? #10
Η σχέση αυτή πελάτη με στανταράκι θέλει προσοχή. Εγώ όταν ήμουν μικρότερος (κι ανύπαντρος βέβαια) είχα μπλέξει άσχημα δύο φορές με στανταράκια , την πρώτη ξέμπλεξα αφού απειλήθηκα και την δεύτερη ποιο ώριμος πλέον την ''πλήγωσα'' για να μην ''πληγωθώ''

Αυτό που ανέφερε πιο πάνω ο Mad είναι όλα τα λεφτά: Βασικό : Δεν παίρνουμε τηλέφωνο για να καυλαντίζουμε παρά μόνο για να κλείσουμε ραντεβου, ισχύει και για τους 2.
Δεν ειμαστε φίλοι , δεν ειμαστε γκόμενοι.

Για να διατηρήστε αυτή την σχέση (πελάτης - εργαζόμενη) και να περνάτε καλά πρέπει να το τηρήσετε απαραιτήτως. Πρέπει να σας εμπιστευτεί και για να σας εμπιστευτεί πρέπει να ήσαστε διακριτικοί και να μην γίνεστε κουραστικοί.
Εξαρτάται πάντως κι από τον χαρακτήρα της κάθε κοπέλας αλλά η ουσία είναι αυτή δεν είμαστε γκόμενοι και ΟΥΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ.

Ένα άλλο που θέλω να επισημάνω, δεν επιδιώκουμε ποτέ ποια θα γίνει το στανταράκι μας, αυτό έρχεται στην πορεία. Σημειώστε το αυτό είναι σημαντικό.
THANK YOU / LIKE Αρχαίος

02 Aug 2018 20:35
ARHS2
Γαμήκος
Γαμήκος
MORE
Πως διαχειριζόμαστε ένα callgirl που είναι στανταράκι.. στην καθημερινότητα μας? #11
Ολοι την εχουμε πατησει. Αργα ή γρηγορσ. Λιγο ή πολυ. Ανθρωπινο ειναι.

Η συνηθεια γινεται λατρεια ...
Εξαρτηση...
THANK YOU / LIKE Αρχαίος

02 Aug 2018 20:40
ARHS2
Γαμήκος
Γαμήκος
MORE
Πως διαχειριζόμαστε ένα callgirl που είναι στανταράκι.. στην καθημερινότητα μας? #12
ΔΕΝ ζητουμε τα φειςμπουκ ινσταγκραμ κτλ
Γενικα μονο οτιδηποτε εχει επαγγελματικο χαρακτηρα.
Τα καυλαντιζματα απαγορευονται και στα επαγγελματικα τους προφιλ. Εμεις θα χασουμε και οχι αυτες
THANK YOU / LIKE Αρχαίος

02 Aug 2018 20:44
ARHS2
Γαμήκος
Γαμήκος
MORE
Πως διαχειριζόμαστε ένα callgirl που είναι στανταράκι.. στην καθημερινότητα μας? #13
Α ρωτανε τι δουλεια κανεις για αυτοπροστασια
Να αποφυγουν τις κακοτοπιες
Και να δουν εαν υπαρχει πρεοοπτικη μακλροχρονης πελατειας
Οχι επειδη μας βλεπουν γι γαμπρους
THANK YOU / LIKE Αρχαίος

02 Aug 2018 20:46
billaek21
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Topic Author
Πως διαχειριζόμαστε ένα callgirl που είναι στανταράκι.. στην καθημερινότητα μας? #14

MaD or BaD wrote:

billaek21 wrote:

Για πες ποια να δοκιμάσω και εγώ την χημεία μου
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ΜAD αν δοκιμάσεις εσύ την χημεία σου θα γίνει αυτο....δεν θα μείνει τίποτα...χαχαχαχαχ

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

02 Aug 2018 21:14
MaD or BaD
Γαμήκουλας
Γαμήκουλας
MORE
Πως διαχειριζόμαστε ένα callgirl που είναι στανταράκι.. στην καθημερινότητα μας? #15
Βρε καταραμένε, την χημεία είπα να δοκιμάσω,
όχι αν βγάζει ωραίες μπριζόλες
:xek: :xek: :xek: :xek: :xek: :xek: :xek: :xek:
THANK YOU / LIKE Αρχαίος

02 Aug 2018 21:31
Αρχαίος
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Πως διαχειριζόμαστε ένα callgirl που είναι στανταράκι.. στην καθημερινότητα μας? #16

ARHS2 wrote: ΔΕΝ ζητουμε τα φειςμπουκ ινσταγκραμ κτλ
Γενικα μονο οτιδηποτε εχει επαγγελματικο χαρακτηρα.
Τα καυλαντιζματα απαγορευονται και στα επαγγελματικα τους προφιλ. Εμεις θα χασουμε και οχι αυτες

Ν' αγιάσει το στόμα σου! Από τα σημαντικότερα όλων! Και να προσθέσω πως:

Ακόμη και αν τα βρούμε μόνοι μας σκαλίζοντας "καταλάθος", ποτέ δεν κάνουμε νύξη ή δεν το δείχνουμε... Πιστεύω πως καθοριστικό ρόλο στο ότι έφαγα πάλι παπούτσι, είναι πως αυτήν μου είχε δώσει ψεύτικο όνομα (δεν το ήξερα, το βρήκα στην πορεία) κι εγώ σε λίγο παλιότερο μήνυμά μου, την αποκάλεσα με το αληθινό...

Μπορεί κάποιοι να μην την παλεύουν να υποκρίνονται, να παίζουν ρόλους και να λένε ψέμματα, όμως σε αυτό το "άθλημα", πρέπει και επιβάλλεται, δυστυχώς.

02 Aug 2018 22:59
billaek21
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Topic Author
Πως διαχειριζόμαστε ένα callgirl που είναι στανταράκι.. στην καθημερινότητα μας? #17

MaD or BaD wrote: Βρε καταραμένε, την χημεία είπα να δοκιμάσω,
όχι αν βγάζει ωραίες μπριζόλες
:xek: :xek: :xek: :xek: :xek: :xek: :xek: :xek:

Θα συγκρατηθώ και δεν θα απαντήσω..μιας και ο MAD μου δίνει συνέχεια πάσες για να γαμήσω το topic..χαχαχαχ!!

Σοβαρά τώρα... παρατηρώ με χαρά πως όλοι πάνω κάτω έχουμε κάποιες εμπειρίες στο κομμάτι του θέματος που μιλάμε..αλλά για να είμαστε ακόμα πιο ακριβείς θα πρέπει να αναφέρω ότι δεν εξαρτάτε μόνο από εμάς...αλλά και από την κοπέλα...γιατί αν η κοπέλα δεν έχει την ωριμότητα και τον επαγγελματισμό να καθορίζει και αυτή τα όρια μεταξύ αυτής και του πελάτη...τότε υπάρχει πρόβλημα...όσο και αυτοέλεγχο να έχεις εσύ.. αν η άλλη αρχίζει και σου ανοίγεται και να σου λέει να δικά της...τότε ο πελάτης έχει φύγει...Υπάρχουν παραδείγματα ανεξάρτητων κοριτσιών γνωστών εδώ στο forum(ονόματα δεν λέμε δεν είναι σωστό) οι οποίες βάζουν τα όρια τους με πολύ ωραίο τρόπο..και σε βοηθάνε ουσιαστικά να κάνεις και εσύ το ίδιο και έτσι δημιουργούνται οι τέλειες συνθήκες να υπάρχει μία συνέχεια στα ραντεβού μεταξύ σας...Υπάρχουν όμως και παραδείγματα τα οποία η συμπεριφορά τους δεν είναι καθόλου επαγγελματική...και εκεί ακριβώς βρίσκονται οι παγίδες στις οποίες αν δεν προσέξεις μπορεί να έχει μεγάλο πρόβλημα...με λίγα λόγια εξαρτάτε και από τις κοπέλες το αν θα γίνουν στανταράκι σου..στο κομμάτι συμπεριφορά πάντα μιλάμε εκτός από υπηρεσίες....

03 Aug 2018 02:33
moshman
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Πως διαχειριζόμαστε ένα callgirl που είναι στανταράκι.. στην καθημερινότητα μας? #18
Εγώ αυτή την εποχή έχω δύο στανταράκια, η μία πρώην στουντιοκόριτσο (μεγαλοκοπέλα) και η άλλη ανεξάρτητη που πέρασε από στούντιο, γραφεία κλπ αλλά δεν κόλλησε πουθενά (πιτσιρίκα) . Η μεγαλοκοπέλα μου έδωσε το τηλέφωνό της όσο δούλευε στο στούντιο (από μόνη της). Τότε το έπαιξε ότι δεν το κάνει αυτό με άλλους αλλά πρόσεξα πολλές φορές σε μέρη που συναντηθήκαμε ότι π.χ. ήξερε οτι υπάρχει νερό στο ψυγείο στο δωμάτιο του συγκεκριμένου ξενοδοχείου και άλλες λεπτομέρειες (αυτό με βοήθησε να σπάσει η φουσκα του ότι είμαι κάτι το ιδιαίτερο γι'αυτή- με κάτι τέτοια την πατάμε εύκολα). Μου έχει πει να πάμε για ψώνια και τέτοια, αλλά κάνω τον κινέζο. Επίσης μου έχει πει για διακοπές τύπου Μαλδίβες, ότι έρχεται τσάμπα, αλλά και να τα είχα αυτή θα έπαιρνα μαζί; Και αν την έπαιρνα θα πέρναγα καλά; Τελευταία φορά που βρεθήκαμε, μετα το ραντεβού μου πρότεινε να πάμε βόλτα και βγήκαμε για φαγητό. Το έπαιξα λες και ήτανε απλά φίλη, αλλά δεν ξέρω που το πάει. Επίσης το έπαιξα ότι αν βγούμε θα κεράσει αυτή, αλλά μόλις τελειώσαμε μου λέει "θα πληρώσεις; πρέπει να φύγω" (κάποιος την πήρε τηλέφωνο και την έψαχνε). Εννοείται ότι κάτι έχει στο μυαλό της πάντως με όλα αυτά τα σάπια (να στα φάει χαζούλι). Η επικοινωνία συνήθως με αυτή είναι μηδενική όταν δε βρισκόμαστε.

Η πιτσιρίκα μου στέλνει πολλές από μόνη της φωτογραφίες, και μπορεί να τύχει να στείλουμε μηνύματα στο άσχετο. Έχουμε καλύτερη επικοινωνία και σαν άνθρωποι και κάνουμε πλάκα. Σε μια από τις συναντήσεις μας, μας πήρε η ώρα και μου ζήτησε να την πάω εγώ σπίτι με το αμάξι με τρόπο. Το λέω γιατί καμιά φορά συμβαίνει χωρίς να το επιδιώξεις να μάθεις πράγματα για τον άλλο. Επίσης έχει ίνστα, το έχω δει, αλλά εννοείται ότι δεν την έχω κάνει φίλη. Κι αυτή είχε αφήσει να εννοηθεί σε κάποια φάση ότι περίμενε κάποια πρόταση για διακοπές, αλλά δεν το έτρεξα. Γενικά τα θεωρώ ρίσκο και τρυπάκια αυτά. Αν αρχίζεις και μπερδεύεις τα όρια, μπορεί να σε παίξουν άσχημα.

03 Aug 2018 10:28
billaek21
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Topic Author
Πως διαχειριζόμαστε ένα callgirl που είναι στανταράκι.. στην καθημερινότητα μας? #19

moshman wrote: Εγώ αυτή την εποχή έχω δύο στανταράκια, η μία πρώην στουντιοκόριτσο (μεγαλοκοπέλα) και η άλλη ανεξάρτητη που πέρασε από στούντιο, γραφεία κλπ αλλά δεν κόλλησε πουθενά (πιτσιρίκα) . Η μεγαλοκοπέλα μου έδωσε το τηλέφωνό της όσο δούλευε στο στούντιο (από μόνη της). Τότε το έπαιξε ότι δεν το κάνει αυτό με άλλους αλλά πρόσεξα πολλές φορές σε μέρη που συναντηθήκαμε ότι π.χ. ήξερε οτι υπάρχει νερό στο ψυγείο στο δωμάτιο του συγκεκριμένου ξενοδοχείου και άλλες λεπτομέρειες (αυτό με βοήθησε να σπάσει η φουσκα του ότι είμαι κάτι το ιδιαίτερο γι'αυτή- με κάτι τέτοια την πατάμε εύκολα). Μου έχει πει να πάμε για ψώνια και τέτοια, αλλά κάνω τον κινέζο. Επίσης μου έχει πει για διακοπές τύπου Μαλδίβες, ότι έρχεται τσάμπα, αλλά και να τα είχα αυτή θα έπαιρνα μαζί; Και αν την έπαιρνα θα πέρναγα καλά; Τελευταία φορά που βρεθήκαμε, μετα το ραντεβού μου πρότεινε να πάμε βόλτα και βγήκαμε για φαγητό. Το έπαιξα λες και ήτανε απλά φίλη, αλλά δεν ξέρω που το πάει. Επίσης το έπαιξα ότι αν βγούμε θα κεράσει αυτή, αλλά μόλις τελειώσαμε μου λέει "θα πληρώσεις; πρέπει να φύγω" (κάποιος την πήρε τηλέφωνο και την έψαχνε). Εννοείται ότι κάτι έχει στο μυαλό της πάντως με όλα αυτά τα σάπια (να στα φάει χαζούλι). Η επικοινωνία συνήθως με αυτή είναι μηδενική όταν δε βρισκόμαστε.

Η πιτσιρίκα μου στέλνει πολλές από μόνη της φωτογραφίες, και μπορεί να τύχει να στείλουμε μηνύματα στο άσχετο. Έχουμε καλύτερη επικοινωνία και σαν άνθρωποι και κάνουμε πλάκα. Σε μια από τις συναντήσεις μας, μας πήρε η ώρα και μου ζήτησε να την πάω εγώ σπίτι με το αμάξι με τρόπο. Το λέω γιατί καμιά φορά συμβαίνει χωρίς να το επιδιώξεις να μάθεις πράγματα για τον άλλο. Επίσης έχει ίνστα, το έχω δει, αλλά εννοείται ότι δεν την έχω κάνει φίλη. Κι αυτή είχε αφήσει να εννοηθεί σε κάποια φάση ότι περίμενε κάποια πρόταση για διακοπές, αλλά δεν το έτρεξα. Γενικά τα θεωρώ ρίσκο και τρυπάκια αυτά. Αν αρχίζεις και μπερδεύεις τα όρια, μπορεί να σε παίξουν άσχημα.

Αυτά ακριβώς είναι 2 παραδείγματα που η άλλη από μόνη της ξεπερνάει τα όρια...και μπερδεύει και εσένα...είναι μαθηματικά βέβαιο πως εάν μπερδευτείς..ότι θα βασανιστής.... το σίγουρο είναι(το ξέρεις και εσύ ) ότι καμία από τις 2 δεν ενδιαφέρετε πραγματικά για σένα...απλά εκμεταλλεύονται ίσως μερικές φορές και ασυναίσθητα τις καταστάσεις για να περνάνε καλά φυσικά...!!!

03 Aug 2018 11:43
MaD or BaD
Γαμήκουλας
Γαμήκουλας
MORE
Πως διαχειριζόμαστε ένα callgirl που είναι στανταράκι.. στην καθημερινότητα μας? #20
Θα διαφωνήσω εδώ,
η 1η ειναι καθαρό παράδειγμα του πως θα τα ΄φαει αναπάσα στιγμή και τρόπο.
η 2η ναι έχει ξεπεράσει τα τυπικά όρια της δουλειάς, αλλά δεν ειναι καρχαρίας να τα θέλει όλα δικά της.
Η ταπεινή μου γνώμη πάντα απο αυτά που διαβάζω

03 Aug 2018 12:11
billaek21
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Topic Author
Πως διαχειριζόμαστε ένα callgirl που είναι στανταράκι.. στην καθημερινότητα μας? #21

MaD or BaD wrote: Θα διαφωνήσω εδώ,
η 1η ειναι καθαρό παράδειγμα του πως θα τα ΄φαει αναπάσα στιγμή και τρόπο.
η 2η ναι έχει ξεπεράσει τα τυπικά όρια της δουλειάς, αλλά δεν ειναι καρχαρίας να τα θέλει όλα δικά της.
Η ταπεινή μου γνώμη πάντα απο αυτά που διαβάζω

Εσύ περιγράφεις τα κίνητρα τις κάθε μίας σωστά..αλλά και οι δύο ξεπέρασαν τα όρια...

Time to create page: 0.524 seconds

Καλύτερο Γραφείο συνοδών στην Ελλάδα

Έχετε δικαίωμα 1 ή 2 ψήφων,
για αλλαγή  απλά ξαναψηφίστε !

Message!

Poll results will be published on Wednesday, 31 January 2018 14:01.

You are not authorized to vote on this poll.

No answer selected. Please try again.
Please select either existing option or enter your own, however not both.
Please select minimum 1 answer(s) and maximum 2 answer(s).
/component/communitypolls/?task=poll.vote
1
vsIYcfhPMsI9E3fX
checkbox
bottom 200

Χειρότερο Γραφείο συνοδών στην Ελλάδα

Message!

Poll results are hidden from public viewing.

This poll will be closed in 5 months from now

Please select minimum 1 answer(s) and maximum 2 answer(s).
2
checkbox
bottom 200

Best Independent Escort / Call Girl 2018

Προσθέστε όποια ανεξάρτητη θέλετε !

Message!

Please select minimum 0 answer(s) and maximum 2 answer(s).
3
checkbox
bottom 200

Καλύτερο Escort / Call Girl Από Γραφείο 2018

Message!

4
checkbox
bottom 200

Καλύτερο Strip Club για το 2018

Προσθέστε όποιο Strip θέλετε !

Message!

6
checkbox
bottom 200

Καλύτερο massage για το 2018

Προσθέστε όποιο massage θέλετε !

Message!

5
checkbox
bottom 200

Καλύτερο XXX Hotel για το 2018

Προσθέστε όποιο Strip θέλετε !

Message!

7
checkbox
bottom 200