Αναζήτηση παντού!

Αναζήτηση προφιλ !

Category:
Keywords:
User Rating:

Την έβρισα τη μία, την προσπέρασα την άλλη και το φχαριστήθηκα!
09 Jul 2018 16:59 09 Jul 2018 17:06 by Αρχαίος.
Αρχαίος
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Topic Author
Την έβρισα τη μία, την προσπέρασα την άλλη και το φχαριστήθηκα! #1
Δεν έβριζα ποτέ στη ζωή μου, είμαι ευγενικός, καλός τυπάκος και χαμηλών τόνων. Χτες λοιπόν έκανα τη βόλτα μου και είπα να περάσω από την πιάτσα, να κόψω κίνηση κάτι παρεάκια από αναρχόφατσες (μαζί με κάτι φίλους τους και συναγωνιστές τράβελους) που συχνάζουν εκεί τελευταία και να δω αν έχει κάτι νέο και καλό (γενικά).

Πετυχαίνω πάλι εκείνη τη μαύρη που με είχε εξαπατήσει παλιότερα και μου απέσπασε 180 ευρώ... Έρχεται ένα αμάξι κατά τις 11 και την αφήνει, κοντά στην εκκλησία στο σταθμό, αλλά από την απέναντι, όχι εκεί που είναι τα κορίτσια της πιάτσας συνήθως, με έναν νέγρο και μια νέγρα μέσα μεγάλης ηλικίας σχετικά και μια φίλη της (ή συγγενή της), που κι εκείνη κάνει τη δουλειά... Ήρθε πάλι από μόνη της προς τα εμένα, χαμογελώντας και προσπάθησε να με ψήσει να "πάμε". Της λέω "ά παλιοκλέφτρα, πάλι εσύ εδώ"; Άρχισε τα διάφορα, "εγώ όχι κλέφτη, μιλά αγγλικά";

Και την αρχίζω στα αγγλικά με την ψιλή: "Κλέφτρα, απατεώνισσα, σκατόχρωμο φρικιό, Nigga, σκουπίδι, σκύλα από γκέτο, μαύρο σκυλί", όλα τα σαβουάρ βιβρ γαλλικά που ακούγονται στο μπρονξ, περάσανε σε μισό λεπτό... Κατέβασε κάτι μούτρα, είχε και το θράσσος να πει "μπράβο, μπράβο" και μόλις άρχισε να διαμαρτύρεται πως "δεν είναι τρόπος αυτός, αν θες να μιλήσουμε να τα βρούμε", τις λέω "άντε χάσου"... Τέτοια ξινίλα σε πρόσωπο δεν έχω ξαναδεί τόσο μεγάλη, αλλά ήταν η πρώτη φορά που την απόλαυσα! Βέβαια, τα καλά μου τα λεφτουδάκια που ίδρωσα να τα βγάλω, χάθηκαν μες στα σκατά χωρίς υπηρεσίες για αντίκρυσμα, αλλά μά το Θεό, το καταφχαριστήθηκα.

Φεύγοντας και πιο κάτω, κοντά στο βενζινάδικο και το χοτέλ που αρχίσει το "παζάρι", πετυχαίνω εκείνη την ξανθιά Βουλγάρα (τώρα είναι μαυρομάλα), αγγελία της οποίας και ανάλυση στις μούφες, που είχα κάνει παλιότερα... Ήταν μαζί με μια καινούρια και ωραία κοπελίτσα, αν και λίγο γεματούλα. Εκείνη μου είχε φάει 80 ευρώ, επίσης χωρίς υπηρεσίες. Η καινούρια φαινόταν καλούλα, χαμόγελα, ιστορίες, μου έπιασε την κουβέντα και από τη φωνή φαινότανε διαφορετική, όμως λέω "η φίλη σου εξαπατά τον κόσμο και παίρνει λεφτά χωρίς να κάνει σεξ"... "Όχι, όχι, έλα μαζί μου, περάσουμε πολύ καλά", μου κάνει μια. "Άσε μας κοριτσάκι μου, ΟΧΙ, δεν θέλω, αρκετά με τις κλέφτρες εδώ πέρα"... Και φεύγω. Με πήρε από πίσω, σχεδόν παρακαλώντας, αλλά δεν έδωσα σημασία και προχώρησα, φεύγοντας τελικά.

Τελικά ανακάλυψα και άλλους τρόπους να περνάς ευχάριστα στην πιάτσα. Ιδίως όταν περιλαμβάνουν "παλιούς γνωστούς", χε χε. Την αράπισσα πάντως πραγματικά, μου ήρθε να την χτυπήσω και μάλιστα, από την προηγούμενη φορά που μου έπαιξε αυτήν την πουστιά... Όμως κάτι μου λέει, πως το αποτέλεσμα θα ήταν περίπου το ίδιο. Σοφοί και οι δύο, που είπαν αυτά: "Η γλώσσα κόκαλα δεν έχει και κόκαλα τσακίζει" και "Η γυναίκα κολλάει μόνο όταν τη φτύνεις". Ίσως πρέπει να τη δω αλλιώς και να αλλάξω χαρτί/τροπάρι...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Jul 2018 21:15
billaek21
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Την έβρισα τη μία, την προσπέρασα την άλλη και το φχαριστήθηκα! #2

Αρχαίος wrote: Δεν έβριζα ποτέ στη ζωή μου, είμαι ευγενικός, καλός τυπάκος και χαμηλών τόνων. Χτες λοιπόν έκανα τη βόλτα μου και είπα να περάσω από την πιάτσα, να κόψω κίνηση κάτι παρεάκια από αναρχόφατσες (μαζί με κάτι φίλους τους και συναγωνιστές τράβελους) που συχνάζουν εκεί τελευταία και να δω αν έχει κάτι νέο και καλό (γενικά).

Πετυχαίνω πάλι εκείνη τη μαύρη που με είχε εξαπατήσει παλιότερα και μου απέσπασε 180 ευρώ... Έρχεται ένα αμάξι κατά τις 11 και την αφήνει, κοντά στην εκκλησία στο σταθμό, αλλά από την απέναντι, όχι εκεί που είναι τα κορίτσια της πιάτσας συνήθως, με έναν νέγρο και μια νέγρα μέσα μεγάλης ηλικίας σχετικά και μια φίλη της (ή συγγενή της), που κι εκείνη κάνει τη δουλειά... Ήρθε πάλι από μόνη της προς τα εμένα, χαμογελώντας και προσπάθησε να με ψήσει να "πάμε". Της λέω "ά παλιοκλέφτρα, πάλι εσύ εδώ"; Άρχισε τα διάφορα, "εγώ όχι κλέφτη, μιλά αγγλικά";

Και την αρχίζω στα αγγλικά με την ψιλή: "Κλέφτρα, απατεώνισσα, σκατόχρωμο φρικιό, Nigga, σκουπίδι, σκύλα από γκέτο, μαύρο σκυλί", όλα τα σαβουάρ βιβρ γαλλικά που ακούγονται στο μπρονξ, περάσανε σε μισό λεπτό... Κατέβασε κάτι μούτρα, είχε και το θράσσος να πει "μπράβο, μπράβο" και μόλις άρχισε να διαμαρτύρεται πως "δεν είναι τρόπος αυτός, αν θες να μιλήσουμε να τα βρούμε", τις λέω "άντε χάσου"... Τέτοια ξινίλα σε πρόσωπο δεν έχω ξαναδεί τόσο μεγάλη, αλλά ήταν η πρώτη φορά που την απόλαυσα! Βέβαια, τα καλά μου τα λεφτουδάκια που ίδρωσα να τα βγάλω, χάθηκαν μες στα σκατά χωρίς υπηρεσίες για αντίκρυσμα, αλλά μά το Θεό, το καταφχαριστήθηκα.

Φεύγοντας και πιο κάτω, κοντά στο βενζινάδικο και το χοτέλ που αρχίσει το "παζάρι", πετυχαίνω εκείνη την ξανθιά Βουλγάρα (τώρα είναι μαυρομάλα), αγγελία της οποίας και ανάλυση στις μούφες, που είχα κάνει παλιότερα... Ήταν μαζί με μια καινούρια και ωραία κοπελίτσα, αν και λίγο γεματούλα. Εκείνη μου είχε φάει 80 ευρώ, επίσης χωρίς υπηρεσίες. Η καινούρια φαινόταν καλούλα, χαμόγελα, ιστορίες, μου έπιασε την κουβέντα και από τη φωνή φαινότανε διαφορετική, όμως λέω "η φίλη σου εξαπατά τον κόσμο και παίρνει λεφτά χωρίς να κάνει σεξ"... "Όχι, όχι, έλα μαζί μου, περάσουμε πολύ καλά", μου κάνει μια. "Άσε μας κοριτσάκι μου, ΟΧΙ, δεν θέλω, αρκετά με τις κλέφτρες εδώ πέρα"... Και φεύγω. Με πήρε από πίσω, σχεδόν παρακαλώντας, αλλά δεν έδωσα σημασία και προχώρησα, φεύγοντας τελικά.

Τελικά ανακάλυψα και άλλους τρόπους να περνάς ευχάριστα στην πιάτσα. Ιδίως όταν περιλαμβάνουν "παλιούς γνωστούς", χε χε. Την αράπισσα πάντως πραγματικά, μου ήρθε να την χτυπήσω και μάλιστα, από την προηγούμενη φορά που μου έπαιξε αυτήν την πουστιά... Όμως κάτι μου λέει, πως το αποτέλεσμα θα ήταν περίπου το ίδιο. Σοφοί και οι δύο, που είπαν αυτά: "Η γλώσσα κόκαλα δεν έχει και κόκαλα τσακίζει" και "Η γυναίκα κολλάει μόνο όταν τη φτύνεις". Ίσως πρέπει να τη δω αλλιώς και να αλλάξω χαρτί/τροπάρι...

Αρχαίε?Να σου κάνω μία ερώτηση?τις γυναίκες γιατί τις βρίζεις???Ακόμα και να σε εξαπάτησαν τις προσπερνάς απλά και φεύγεις...Σε άλλο νήμα έλεγες ότι όλες σε φτύνουν και σε διώχνουν κ.τ.λ....Μαύρες...άσπρες...Κίτρινες..όλες είναι γυναίκες...Δηλαδή όλοι εδω μέσα που έχουμε φάει φόλες θα πρέπει να βρίζουμε όπως εσύ???
Τα λουλούδια όπως τα ποτίσεις έτσι θα φυτρώσουν φίλε μου Αρχαίε...η άποψή μου φιλικά πάντα...
THANK YOU / LIKE dimitri7

09 Jul 2018 23:47 10 Jul 2018 00:04 by Αρχαίος.
Αρχαίος
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Topic Author
Την έβρισα τη μία, την προσπέρασα την άλλη και το φχαριστήθηκα! #3
Τίπτας. Απλά το έβγαλα από μέσα μου και ηρέμησα. Το να πετυχαίνεις παλιούς γνωστούς, είναι μια λεπτή απόλαυση για εκλεπτυσμένα γούστα... Ίσως και ένα τεστάκι, κωδικοποιημένο πάντοτε. Δεν περίμενα απάντηση, όπως και νά 'χει.

Ήθελα να ήξερα πάντως, αν άλλος έχανε λεφτά με τέτοιον τρόπο μάλιστα, τί θα συμβούλευε τον ευατό του να κάνει μετά (αν και το είχα ξανασυζητήσει παλιότερα και όλοι λίγο πολύ με ένα στόμα, μου είχαν πει, "μην κάνεις τίποτε"). Και πάλι πολύ καλός ήμουν, όμως. Αν έκλεβε κάποιον άλλον, μπορεί τώρα να ήταν σε καροτσάκι ή να επέπλεε στο Θερμαϊκό. Ισότητα έχουμε, άλλωστε. Κλέφτης & απατεώνας, είτε άντρας ή γυναίκα, σηκώνει μπινελίκι τουλάχιστον.

Και που αντί αυτές οι απατεώνισσες να χαίρονταν δικά μου λεφτά, ως προϊόν απάτης, εκείνα να πήγαιναν σε ένα άτομο που θα άξιζε τουλάχιστον, δηλαδή... Σαν την καινούρια μου.

10 Jul 2018 00:36
MaD or BaD
DR.Γαμήκουλας
DR.Γαμήκουλας
MORE
Την έβρισα τη μία, την προσπέρασα την άλλη και το φχαριστήθηκα! #4
Βρε αρχαίε τι εινα ιαυτα που λες ?
πως σου έφαγε λεφτά ? τι μαλακία έκανες ?
Οι μαλακίες πληρώνονται.
Γιατι δεν βλέπεις να βγαίνουν και άλλοι και να λένε μου έφαγε η τάδε λεφτά ?
Γιατι απλά δεν κάνουν μαλακίες.
Στην τελική αν σε έπιασε κορόιδο καλά σου έκανε, πέστης ενα ευχαριστώ γιατι τα λεφτά δεν ήταν μιά περιουσία. Μάθε απο πάθημα σου και εκεί σταμάτα.

10 Jul 2018 08:41
live
Γαμήκος
Γαμήκος
MORE
Την έβρισα τη μία, την προσπέρασα την άλλη και το φχαριστήθηκα! #5
Πράγματι, πολλοί εδώ μέσα διαφωνούν με τη στάση του Αρχαίου.

Κυρίως όμως ΔΕΝ ακολουθούν πρακτικές που μπορεί να έχουν ως αποτέλεσμα το να σου "φάει λεφτά" μια κοπέλα ή/και να σε απορρίψει, με τον έναν ή τον άλλο τρόπο.

Δεν μπορεί κανένας να επιβάλει σε άλλον έναν τύπο συμπεριφοράς.
Αλλά όπως λέει κι ο Mad or Bad όποιος πέφτει σε παγίδες τέτοιου τύπου θα πρέπει πρώτ' απ' όλα να σκεφτεί:
α. Πώς και δεν συμβαίνει αυτό σε πολλά άλλα μέλη;
β. Ποια στάση είναι αυτή που οδηγεί συχνά σε απόρριψη ή "κλοπή" (όπως την περιγράφει ο Αρχαίος);

10 Jul 2018 09:20
liaris
DR.Γαμήκουλας
DR.Γαμήκουλας
MORE
Την έβρισα τη μία, την προσπέρασα την άλλη και το φχαριστήθηκα! #6

Αρχαίος wrote: Δεν έβριζα ποτέ στη ζωή μου, είμαι ευγενικός, καλός τυπάκος και χαμηλών τόνων. Χτες λοιπόν έκανα τη βόλτα μου και είπα να περάσω από την πιάτσα, να κόψω κίνηση κάτι παρεάκια από αναρχόφατσες (μαζί με κάτι φίλους τους και συναγωνιστές τράβελους) που συχνάζουν εκεί τελευταία και να δω αν έχει κάτι νέο και καλό (γενικά).

Αν σε πετύχει κανένας νταβάς τη γάμησες. Εγώ δε θα σου κάνω μαθήματα συμπεριφοράς μεγάλο παιδί είσαι, σου λέω μόνο, αν φυσικά είναι αλήθεια όσα αναφέρεις, πρόσεχε είναι πολύ επικίνδυνα πράγματα αυτά.
THANK YOU / LIKE Αρχαίος

10 Jul 2018 09:30 10 Jul 2018 09:59 by voyager.
voyager
Γαμήκος
Γαμήκος
MORE
Την έβρισα τη μία, την προσπέρασα την άλλη και το φχαριστήθηκα! #7
Φίλε μου γενικά ''δυσκολεύομαι'' να παρακολουθήσω τα νήματα που ανοίγεις. Μεγάλο παιδί είσαι αλλά θα σε συμβουλεύσω ''stay out of trouble'' (κάθε τύπου)
THANK YOU / LIKE Αρχαίος

10 Jul 2018 09:54
noulis0530
Γαμήκος
Γαμήκος
MORE
Την έβρισα τη μία, την προσπέρασα την άλλη και το φχαριστήθηκα! #8
Θα συμφωνήσω με το λιάρη σ'αυτό. Δυο :davas: γνώρισα στην ζωή μου και ήταν και οι δυό παιδιά μάλαμα.. μέχρι να τους πειράξεις το "προιον"!!!

Σου είπα σε προηγούμενο ποστ ότι αμφιβάλω για τα λεγόμενα αλλά γράφω αυτό μήπως και το διαβάσει κανείς που πραγματικά χρειάζεται μια φιλική συμβούλη. Αν έχεις τόσα προβλήματα τότε ίσως να μην είσαι τόσο περπατημένος όσο θέλεις να πιστεύεις. Και αυτό δεν είναι ντροπή. Ντροπή είναι να συνεχίζεις να "νυχτοπερπατάς". Όπως λέει κ ο Μαντ είναι τυχαίο που μόνο εσύ συναντάς τόσα προβήματα;:xaze:
Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να μένεις σπίτι σου ή να κλείνεις ένα χοτέλι, να πέρνεις και μια κοπέλα από αξιόπιστο γραφείο, δίνεις τα λεφτά μπροστά, περνάς καλά και μετά την φιλάς σταυρωτά και ο καθένας τον δρόμο του.
Ε και μετά κάθεσε στο υπολογιστή και γράφεις μια ωραία κριτικούλα (έτσι για να κλείσουμε με εύθυμο τόνο) :)
THANK YOU / LIKE liaris, dimitri7

10 Jul 2018 10:39
liaris
DR.Γαμήκουλας
DR.Γαμήκουλας
MORE
Την έβρισα τη μία, την προσπέρασα την άλλη και το φχαριστήθηκα! #9
Ωραίος ο noulis.

10 Jul 2018 19:41
antgratis
Γαμήκος
Γαμήκος
MORE
Την έβρισα τη μία, την προσπέρασα την άλλη και το φχαριστήθηκα! #10
σωστός ο noulis

10 Jul 2018 23:09 10 Jul 2018 23:15 by Αρχαίος.
Αρχαίος
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Topic Author
Την έβρισα τη μία, την προσπέρασα την άλλη και το φχαριστήθηκα! #11
Αυτά τα προβλήματα που μου δημιουργούνε, είναι ακριβώς γιατί με βλέπουν ευγενικό, συνεσταλμένο, μη έμπειρο, το "τέλειο θύμα" ένα πράγμα... Σου λέει για να είναι έτσι καλός, θα είναι και χαζός. Δεν μου βγαίνει να κάνω τον κακό, πόσο μάλλον να γίνω και δεν τα χώνω εκεί που πρέπει, όταν πρέπει.

Όντως, τα λεφτά που μου απέσπασαν αυτές οι δύο δεν είναι πολλά, αλλά δεν ήταν αυτές οι δύο μόνο και υπήρξαν και μεγαλύτερα ποσά, που πήγαν άκλαφτα και με χειρότερο, προκλητικότερο μάλιστα τρόπο, από την εκάστοτε κοπέλα που κάναμε την κάθε αποτυχημένη συναλλαγή. Και κοπέλα γραφείου που το έπαιζε ανεξάρτητη κάποτε, μου έφαγε ένα τριακοσάρι.

Γενικά όμως και όπως ήδη είπα, ασχέτως αν κάποιοι δεν βγάζουν νόημα ή νομίζουν πως λέω αρλούμπες, λέω συγκεκριμένα πράγματα (που όποιος ξέρει έστω και λίγο πρόσωπα-περιοχή, μπορεί άνετα να πάρει στίγμα) και βολιδοσκοπώ με τον τρόπο μου, γιατί η συγκεκριμένη περιοχή τελευταία έχει ευρύ φάσμα "εμπορίου", "δραστηριοτήτων", "ομάδων" και "ψωμιού". Όπως ήδη είπα, αυτά που γράφω εγώ εδώ, τα διαβάζουν και άλλοι από αλλού... Μπορεί να θέλω να περάσω και κάποιο μηνυματάκι σε "κάποιους". Σίγουρα όμως, κανείς από εκείνους δεν είναι στην παρέα μας, επί του παρόντος νήματος...

Έπειτα, τί να μου κάνει ο νταβάς και για ποιόν λόγο; Δεν φτάνει που το "προϊόν του" με έκλεψε ή με εξαπάτησε, θα 'ρθει να ζητήσει και τα ρέστα από πάνω; Κάποιες από αυτές τις σιχαμένες που χαλάσανε τη συμφωνία μας, τις έβαλα και σε παρουσιάσεις παλιότερα (όχι μόνο στις μούφες και όχι μόνο εδώ σε μας) και δεν υπήρξαν αντιδράσεις, πόσο μάλλον "συνέπειες". Αυτοί εκεί θα είναι όλοι τριτοκλασσάτοι "players", σίγουρα δεν θα μπαίνουν καν σε σάητ με αγοραίο σεξ και κριτικές. Άσε που το Α.Τ. εκεί δίπλα είναι, για ό,τι προκύψει.

Το παρών εξάντλησε τη χρησιμότητά του. Πήρα τις απαντήσεις που ήθελα, έστω και διά της σιωπής (από εκεί που ανέμενα "φωνητικότητα" και δεν υπήρξε παρουσία, καν).

11 Jul 2018 00:04
MaD or BaD
DR.Γαμήκουλας
DR.Γαμήκουλας
MORE
Την έβρισα τη μία, την προσπέρασα την άλλη και το φχαριστήθηκα! #12
Εσύ δλδ τι περίμενες να βγει κάποιος να πει ειμαστε από των ηθών δώσε κιάλλες πληροφορίες ?
Αφού εσύ δίνεις τα λεφτά από βλακεία σου και δεν κάνεις μήνυση για απάτη μην περιμένεις βοήθεια.
οσο για την πορνεία έχει γίνει πταίσμα . Ούτε τους ενδιαφέρει αν δεν υπάρχει κάτι αξιόποινο.

Να σου πω κάτι ?
Από αυτά που λές έχεις την ταμπέλα στο κούτελο θύμα.
Οπότε ΜΗΝ ξαναδώσεις λεφτά αν δεν εισαι στο ίδιο δωμάτιο με την κοπέλα. Αν το κάνεις πάει να πει ότι γουστάρεις να σε κλέβουν.

11 Jul 2018 11:15 11 Jul 2018 11:18 by Αρχαίος.
Αρχαίος
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Topic Author
Την έβρισα τη μία, την προσπέρασα την άλλη και το φχαριστήθηκα! #13

MaD or BaD wrote: Εσύ δλδ τι περίμενες να βγει κάποιος να πει ειμαστε από των ηθών δώσε κιάλλες πληροφορίες ?
Αφού εσύ δίνεις τα λεφτά από βλακεία σου και δεν κάνεις μήνυση για απάτη μην περιμένεις βοήθεια.
οσο για την πορνεία έχει γίνει πταίσμα . Ούτε τους ενδιαφέρει αν δεν υπάρχει κάτι αξιόποινο.

Να σου πω κάτι ?
Από αυτά που λές έχεις την ταμπέλα στο κούτελο θύμα.
Οπότε ΜΗΝ ξαναδώσεις λεφτά αν δεν εισαι στο ίδιο δωμάτιο με την κοπέλα. Αν το κάνεις πάει να πει ότι γουστάρεις να σε κλέβουν.

Καμμία σχέση. Δεν βοηθάω κι εγώ που δεν είμαι 100% ακριβής, όμως σίγουρα και ειδικά στο τελευταίο σου ποστ, τα κατάλαβες όλα λάθος... Επίσης, το 180άρι που μου έφαγε η σκατίμαυρη, δώθηκε μέσα σε δωμάτιο (το είχα αναλύσει κιόλας, παλιότερα).

Δεν έχει νόημα να το αναλύσουμε παραπάνω, ούτε εγώ μπορώ να γίνω πιο συγκεκριμένος (στην παρούσα φάση τουλάχιστον), οπότε ευχαριστώ όσους συμμετείχαν.

13 Jul 2018 10:15
Darth Vader
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Την έβρισα τη μία, την προσπέρασα την άλλη και το φχαριστήθηκα! #14
Αν η μαύρη είναι Νιγηριανή με Νιγηριανό νταβά, την επόμενη φορά που θα σε πετύχει στην πιάτσα θα σε μαχαιρώσει 100%. Να ξέρεις ότι το 60% των Νιγηριανών που βρίσκονται αυτή τη στιγμή στην Ελλάδα, είναι πρώην Boco Haram ή πρώην λεγεωνάριοι (Λεγεώνα των Ξένων), που το έσκασαν. Όλοι ξέρουν να δουλεύουν το μαχαίρι με μαεστρία...
Πρόσεχε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, μιλάω πάντα πολύ φιλικά.

You don't know the power of the dark side...
THANK YOU / LIKE Αρχαίος, spipis71

13 Jul 2018 11:01 13 Jul 2018 15:11 by Αρχαίος.
Αρχαίος
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Topic Author
Την έβρισα τη μία, την προσπέρασα την άλλη και το φχαριστήθηκα! #15
Έξοχα! Οπότε αν κινδυνεύω (κι επειδή κατά τύχη, ή ίσως όχι και τόσο, μαθαίνω πράγματα), ας αφήσω κάτι πίσω μου, just in case...

Το συγκεκριμένο παρεάκι, εμφανίστηκε στην πιάτσα πριν χρόνια, όχι τώρα, τότε που αυτές οι δυο μαύρες ήταν μικρούλες (γύρω στα 18, τώρα φαίνονται γύρω στα 24). Τότε, κάνανε πιάτσα μαζί με τη φιλενάδα της που είναι πιο άσχημη, πίσω από τις "Καντίνες Ανθήλαος", εκεί που τώρα το έχουν φράξει, γιατί ξενερώνανε οι ντόπιοι με τα γαμήσια που γίνονταν όλο το βράδυ εκεί (είναι και η στάση του λεωφορείου).

Ο "φίλος" της, που πρέπει να είναι και προαγωγός της, είναι ένας χαζοχαρούμενος, χαμογελαστός ζάβλακας, μέτριου σωματότυπου, που παλιότερα γυρνούσε στην αριστοτέλους και πουλούσε αυτοσχέδια βραχιολάκια, ενώ ακόμη παλιότερα γυρνούσε σε μαγαζιά (καφετέρειες) και το έπαιζε "μάγος" (πάρε για καλό τύχη κι εγώ πω λόγια καλό έρθει εσένα, κοπέλα και λεφτά). Τους πέτυχα μαζί μέρα μεσημέρι κέντρο, άλλη μέρα. Τώρα μένουν κοντά στη στροφή μενεμένης (εκεί που κάθε Σάββατο πρωί οι Ρωσσοπόντιοι στήνουν πάγκους με μεταχειρισμένα μαζί με αράπηδες, σαν "λαϊκή αγορά" ένα πράμα), επάνω από ένα χασάπικο, το σπίτι τους έχει και χώρο γραφείου και μάλιστα, προστατεύεται από Security (ηλεκτρονική παρακολούθηση). Μου αρνήθηκε τις υπηρεσίες που συμφωνήσαμε και μου απέσπασε τα λεφτά μου, αρνούμενη να τα επιστρέψει, μέσα εκεί, την προηγούμενη φορά.

Ευχαριστώ για την πληροφόρηση και ιδίως, το ενδιαφέρον, αυτά τα σημειώνω και τα εκτιμώ! Ο φίλος της όμως δεν κυκλοφορεί ποτέ πιάτσα, οι δυο νέγροι περασμένης ηλικίας που την πηγαινοφέρνουν με το αμάξι μαζί με τη φίλη της, είναι πουρά και ακόμη κι αν συμβεί κάτι, το τμήμα είναι δίπλα.

Time to create page: 0.290 seconds

Καλύτερο Γραφείο συνοδών στην Ελλάδα

Έχετε δικαίωμα 1 ή 2 ψήφων,
για αλλαγή  απλά ξαναψηφίστε !

Message!

Poll results will be published on Wednesday, 31 January 2018 14:01.

You are not authorized to vote on this poll.

No answer selected. Please try again.
Please select either existing option or enter your own, however not both.
Please select minimum 1 answer(s) and maximum 2 answer(s).
/component/communitypolls/?task=poll.vote
1
vsIYcfhPMsI9E3fX
checkbox
bottom 200

Χειρότερο Γραφείο συνοδών στην Ελλάδα

Message!

Poll results are hidden from public viewing.

This poll will be closed in 4 months from now

Please select minimum 1 answer(s) and maximum 2 answer(s).
2
checkbox
bottom 200

Best Independent Escort / Call Girl 2018

Προσθέστε όποια ανεξάρτητη θέλετε !

Message!

Please select minimum 0 answer(s) and maximum 2 answer(s).
3
checkbox
bottom 200

Καλύτερο Escort / Call Girl Από Γραφείο 2018

Message!

4
checkbox
bottom 200

Καλύτερο Strip Club για το 2018

Προσθέστε όποιο Strip θέλετε !

Message!

6
checkbox
bottom 200

Καλύτερο massage για το 2018

Προσθέστε όποιο massage θέλετε !

Message!

5
checkbox
bottom 200

Καλύτερο XXX Hotel για το 2018

Προσθέστε όποιο Strip θέλετε !

Message!

7
checkbox
bottom 200