Αναζήτηση παντού!

Αναζήτηση προφιλ !

Category:
Keywords:
User Rating:

Συγγρού 108 (1ος)

01 Nov 2015 13:12
Kalxas
Moderator
Moderator
MORE
Topic Author
Συγγρού 108 (1ος) #1

Βellum omium contra omnes..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Mar 2017 16:58
ICCAROS
Γαμήκος
Γαμήκος
MORE
Συγγρού 108 (1ος) #2
Μια παρατήρηση: Είναι Συγγρού 108 2ος όροφος πλέον

Swimming upstream - Είναι και κάτι δρόμοι που δεν σε βγάζουν πουθενά, ....έχουν όμως απίστευτη θέα! - Against all odds
THANK YOU / LIKE The Mad Admin

06 Apr 2017 20:50 06 Apr 2017 20:57 by ICCAROS.
ICCAROS
Γαμήκος
Γαμήκος
MORE
Συγγρού 108 (1ος) #3
Απροσδόκητο κενό στη δουλειά, φλασιά και επίσκεψη στην Ελένη, το αγαπημένο μιλφ. Περιποίηση αμοιβαία μέχρι τελικής πτώσεως και οι δυό. Μού επιβεβαίωσε ξανά το εγγυημένο σέρβις.
:kaula: :viz: :zfuck
Μάλιστα η Ελενη μού είπε ότι θα ανοίξει και Κυριακή 9/4/2017! Έτσι όπως είδα και τη Βανέσα να μπαίνει σε δωμάτιο, ψήνομαι να πάω εάν είμαι καλά την Κυριακή.χαχαχα!
:tsapou: :bedf

Swimming upstream - Είναι και κάτι δρόμοι που δεν σε βγάζουν πουθενά, ....έχουν όμως απίστευτη θέα! - Against all odds

10 Apr 2017 15:32
ICCAROS
Γαμήκος
Γαμήκος
MORE
Συγγρού 108 (1ος) #4

ICCAROS wrote: Απροσδόκητο κενό στη δουλειά, φλασιά και επίσκεψη στην Ελένη, το αγαπημένο μιλφ. Περιποίηση αμοιβαία μέχρι τελικής πτώσεως και οι δυό. Μού επιβεβαίωσε ξανά το εγγυημένο σέρβις.
:kaula: :viz: :zfuck
Μάλιστα η Ελενη μού είπε ότι θα ανοίξει και Κυριακή 9/4/2017! Έτσι όπως είδα και τη Βανέσα να μπαίνει σε δωμάτιο, ψήνομαι να πάω εάν είμαι καλά την Κυριακή.χαχαχα!
:tsapou: :bedf

Δεν μπορώ να κάνω edit για να συμπληρώσω το προηγούμενο ποστ, οπότε κάνω quote

Ελένη Συγγού 108 2ος όροφος. Αλλη μια εξαιρετική εμπειρία με το ξανθό μιλφ με τα ζουμερά πάνω μαξιλαράκια της από μπροστά και κάτω μαξιλαράκια της από πίσω. Καθόλου σιλικόνες. Αυθόρμητο, πηγαίο, άμεσο, ευθύβολο στυλ, εκδηλώνεται σε όλες τις συμπεριφορές της. Μασάζ με τα χέρια, σε όλο το πίσω σώμα (αυχένας έως πατούσες), χωρίς χρονοτριβές, με εργατικότητα, πάνω από το μ.ο. της πόλης. Εξαιρετικό και το υπόλοιπο σέρβις με συμμετοχικότητα, ποικιλία, ενδιαφέρον, περιποίηση, δυναμισμό, τρυφερότητα.

03 May 2017 19:53
ICCAROS
Γαμήκος
Γαμήκος
MORE
Συγγρού 108 (1ος) #5
Πάλι με τη Βανέσα στο Συγγρού 108 (2ος ορ.) που εκπλήρωσε τις προσδοκίες μου με τις καλές υπηρεσίες της. Μιλφ μαυρομαλλούσα με λευκό δέρμα και ελαφρά ασιατικά χαρακτηριστικά, λεπτοκαμωμένο, μικρό στήθος χωρίς καθόλου σιλικόνες. Εγκεφαλικές συμπεριφορές, με χιούμορ το εκδήλωνε σε όλη τη διάρκεια της συνάντησης. Χειρομαλάξεις σε όλο το πίσω σώμα με επιμέλεια και χωρίς υπεκφυγές και έβαζε και κάργα δύναμη. Φουλ χρήση όλου του χρόνου χωρίς οκνηρία, σαφώς πάνω από το μέσο όρο της πόλης. Άψογη και η συνέχεια, ανταπόκριση, πρωτοβουλίες, φιλικότητα, ενέργειες για να με ευχαριστήσει, συνεργασία, πλουραλισμός. Εκεί με απογείωσε. Το κτίριο όχι νέο, αλλά ο χώρος καθαρός και νοικοκυρεμένος. Το δωμάτιο καλό και πλήρως οργανωμένο.

Ένα τροχαίο πήγε να μού τα χαλάσει όλα. Και ευτυχώς ήταν δυνατή η εμπειρία με τη Βανέσα.

10 May 2017 20:42 10 May 2017 20:43 by ICCAROS.
ICCAROS
Γαμήκος
Γαμήκος
MORE
Συγγρού 108 (1ος) #6
Στο ιντερνετ στο σάιτ τους βλέπω ότι έχουν βάλει σταθερό τηλέφωνο: 213 044 6400

26 May 2017 20:46
ICCAROS
Γαμήκος
Γαμήκος
MORE
Συγγρού 108 (1ος) #7
Σε πέρασμα μου πριν 7-10 μέρες είδα την Ειρήνη που έμπαινε στο δωμάτιο. Έγραψαν ότι είναι η Ελένη του Γ' Σεπτ 59. Δεν γνωρίζω και δεν μπορώ να το επιβεβαιώσω.

10 Jun 2017 11:15
ICCAROS
Γαμήκος
Γαμήκος
MORE
Συγγρού 108 (1ος) #8
Ειρήνη

Πήγα με στόχο να γνωρίσω την Ειρήνη (γνωστή στους μασαζοέμπειρους ως πρώην Ελένη της Γ’ Σεπτ). Παρά τις αμφιβολίες που είχα πριν, η συνεδρία ήταν απόλυτα επιτυχημένη. Όπως μού είχε πει κάποτε κάποια επαγγελματίας «το θέμα είναι να μπορείς να αντλείς ηδονή ανεξάρτητα από την εμφάνιση του/της παρτενέρ, ακόμη και στα χωρίς να βλέπεις τα άλλα άτομα.» Το κάνεις για τον εαυτό σου. Είναι θέμα καλού σέρβις από τη δότρια και ικανότητας από τον λήπτη. Με εκείνη την ιερόδουλη εγώ ήμουν ερωτευμένος οπότε προφανώς όλα πήγαν στραβά. Με την Ειρήνη όμως πήγαν όλα πολύ καλά στην πρώτη μου φορά.

Λοιπόν, κουδουνίζω και μού ανοίγει το ρουμάνικο μιλφοτούμπανο Έλενα. Η Ειρήνη θα έβγαινε σε 10 λεπτά από το δωμάτιο. Οπότε η Έλενα με κέρασε κρασί. Η Έλενα έχει μαυρίσει από την ηλιοθεραπεία (tan-lines) και είναι απολαυστική. Ντουζ και σύντομα ήλθε η Ειρήνη. Γυναίκα κάποιας ηλικίας που αναπόφευκτα επηρεάζει την εμφάνιση της. Αλλά δεν πήγαινα για πιπίνι ή για υπερμιλφόνι. Με ρώτησε και είπα για δυνατό μασάζ. Πολύ καλή στο μασάζ σε μηρούς, κνήμη, πατούσες, ποδοδάχτυλα, ισχύο, πλάτη, αυχένα, κεφάλι, χέρια. Η Ειρήνη έχει χαμηλό προφίλ στο σόσιαλ και δεν σού εκλύει ενέργεια, οπότε μπορεί να ξεγελαστείς. Στο μασάζ έβγαλε απροσδόκητα μεγάλη ενέργεια. Δυνατό, λεπτομερές, παντού, κτλ. Ολοκληρώνοντας έκανε περάσματα και έπιασε τον … ταύρο από τα κέρατα. Ανέβηκε και πάνω μου για ένα γρήγορο Β2Β πέρασμα. Γύρισμα από μπροστά, και λίγο μασάζ και από μπρος. Εκεί που έδωσε ρέστα ήταν στο τοπικό και εξειδικευμένο μοριομασάζ. Υποψιάζομαι το είδος (δεν τη ρώτησα), είχε τεχνική, με ελεγχόμενη δύναμη, χωρίς να πονάει, αλλά κάνοντας με τούμπανο και χωρίς να αφήνει να τελειώσω (χωρίς πρωκτοδάχτυλο). Με έστειλε στο διάστημα όλο αυτό. Συνεχόμενα κύματα ηδονής χωρίς να τελειώνω. Μού έχει τύχει σε άλλες περιπτώσεις να με χειρίζονται ατζαμίδικα και να μην μού σηκώνεται καν δεν πα να ήταν σούπερ εμφάνισης. Εγώ ανοιγόκλεινα κατά διαστήματα τα μάτια μου και πετούσα με πιλότο την Ειρήνη. Δεν ήταν απλό καλαμάκι, δούλευε με όλη τη περιοχή με τα χέρια και με το στόμα. Έσφιγγε χαλάρωνε, κτλ. Μετά από αυτή την πτήση, και με ένα σύντομο Β2Β, το γυρίσαμε σε …. ξ’θ’ όπου και ανταποκρινόταν και συμμετείχε, όπως και στο δυναμικό τελείωμα με μπριζόλα. Στη συνέχεια, με ξάπλωσε ανάσκελα και μού έκανε κάποιες χαλαρωτικές κινήσεις. Με σκούπισε. Και πήγα για ντουζ. Νομίζω την επόμενη φορά πρέπει να επιμείνουμε στο …λινγκαμ και να της ζητήσω εάν μπορεί να μού κάνει μασάζ με τα πόδια.

Συμπερασματικά είχα μια θετικότατη σωματοψυχική εμπειρία με πολλή ανταλλαγή ενέργειας και πολυεπίπεδη χαλάρωση σε διάφορα σημεία. Δουλειά στο φουλ σε όλη την διάρκεια. Λογικά έβαλε υποψηφιότητα και για άλλες συνεδρίες.

27 Jun 2017 19:23
ARHS2
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Συγγρού 108 (1ος) #9
προτιμω την μιλφο ελενη (εμφανιση + υπηρεσιες)

29 Jun 2017 19:51
ARHS2
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Συγγρού 108 (1ος) #10
διπλα γραψανε η βανεσα επιστρεφει τελος του μηνα

06 Jul 2017 16:41
ARHS2
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Συγγρού 108 (1ος) #11
ωραιo το προφιλ της Ελενης στη μιλφοφωτο που ανεβασε

σεξυ

06 Jul 2017 17:01
Fragkiskos
Γαμήκουλας
Γαμήκουλας
MORE
Συγγρού 108 (1ος) #12
Που το βρίσκουμε αυτό;

Χαμογελάτε είναι μεταδοτικό

06 Jul 2017 20:24 06 Jul 2017 20:26 by ARHS2.
ARHS2
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Συγγρού 108 (1ος) #13

Fragkiskos wrote: Που το βρίσκουμε αυτό;

στο σαιτ του μαγαζιου

21 Jul 2017 10:17
ARHS2
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Συγγρού 108 (1ος) #14
ξανθο μιλφοτουμπανο Ελενη απο ρουμανια με ωραια προσοντα

μασαζ που σε προιδεαζει για το 2ο μερος (ομολογω οτι για το 2ο πηγα χαχαχα)... σερβις με κομφορ, χαμουρεματα, φραπεδες, καλαμακια, πινελα, μπριζολες, φουλ επιθεση και δεν χορταινα, με φουντωσε απιστευτα

μαλλον απο τις καλες τιμες της πιατσας και με ανεση χρονου

ο χωρος με πληρη εξοπλισμο, σημασια στη λειτουργικη λεπτομερεια

21 Jul 2017 10:33
Fragkiskos
Γαμήκουλας
Γαμήκουλας
MORE
Συγγρού 108 (1ος) #15

ARHS2 wrote:
στο σαιτ του μαγαζιου

Επειδή μάλλον είμαι χαζός (η γκαβό) και δεν το βρίσκω... ποιό είναι το site ;

21 Jul 2017 10:42
ARHS2
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Συγγρού 108 (1ος) #16

Fragkiskos wrote:

ARHS2 wrote:
στο σαιτ του μαγαζιου

googlαρε καλυτερα συγγρου 108 και θα στο βγαλει πρωτο πανωπανω

νομιζω συνδεεται με αλλο πορνοσαιτ και δεν θελω να βαλω λινκ

10 Aug 2017 10:56
ARHS2
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Συγγρού 108 (1ος) #17

Fragkiskos wrote:

ARHS2 wrote:
στο σαιτ του μαγαζιου

το βρηκες;;

16 Aug 2017 15:00
Fragkiskos
Γαμήκουλας
Γαμήκουλας
MORE
Συγγρού 108 (1ος) #18
Ναι να'σαι καλά.

16 Aug 2017 15:06
Fragkiskos
Γαμήκουλας
Γαμήκουλας
MORE
Συγγρού 108 (1ος) #19
Τώρα είδα έχουν και μια Καίτη στο πρόγραμμα αλλά φώτο δεν έχει (ακόμα;) ξέρει κανείς τπτ;

09 Sep 2017 18:48
ARHS2
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Συγγρού 108 (1ος) #20
διαβασα

η ελενη δουλευει
η ειρηνη σε διακοπες
η νεα σηλια δουλευει (εμπειρια απο στουντιο)

25 Oct 2017 19:52
ARHS2
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Συγγρού 108 (1ος) #21
ανακοινωσανε οτι η ειρηνη επεστρεψε και δουλευει

Moderators: The Mad Admin
Time to create page: 0.273 seconds