Αναζήτηση παντού!

Αναζήτηση προφιλ !

Category:
Keywords:
User Rating:

Νέες Αλλαγές στο φόρουμ

02 Oct 2017 11:28
The Mad Admin
Administrator
Administrator
MORE
Topic Author
Νέες Αλλαγές στο φόρουμ #1
Υπάρχουν οι εξής σκέψεις,
1) Να μην μπορούν να στείλουν ΠΜ όσοι έχουν λιγότερα απο 5 η 10 ποστ (τα ποστ θα εγκρίνονται αυτόματα ), όποιος σπαμάρει παίρνει πόδι,
2) Να γίνει όλο το φορουμ prive (τα θέματα για τον πληρωμένο έρωτα)
και να έχουν πρόσβαση μόνο οσοι έχουν 1 κριτική τον μήνα.
Ολοι θα μπορούν να βλέπουν τα προφιλ και τις κριτικές
3) Οι πριμιουμ να θέλουν περισσότερες κριτικές ή περισσότερα ποστς.

Θα ήθελα τις σκέψεις σας

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Oct 2017 12:07
liaris
DR.Γαμήκουλας
DR.Γαμήκουλας
MORE
Νέες Αλλαγές στο φόρουμ #2
Στα δύο πρώτα συμφωνώ. Στο τρίτο τι εννοείς; Ότι για να γίνει κάποιος πρίμιουμ θα χρειάζεται περσσότερα ποστς και πάνω από μία κριτική το μήνα; Εάν ναι το δυσκολεύεις αρκετά, εκτιμώ ότι αρκετοί από μας παίρνουν αρκετα συχνά και τα λεγόμενα στανταράκια τους κι αφού έχουν ανεβάσει γι' αυτές αρκετές κριτικές δε λέει να ανεβάσουν ξανά για τις ίδιες. Οπότε για ν' ανέβει πάνω από μία κριτική το μήνα κάπως δυσκολεύει ... οικονομικώς, άποψή μου.
THANK YOU / LIKE dimitri7

02 Oct 2017 12:09
panos-31
Γαμήκος
Γαμήκος
MORE
Νέες Αλλαγές στο φόρουμ #3

liaris wrote: Στα δύο πρώτα συμφωνώ. Στο τρίτο τι εννοείς; Ότι για να γίνει κάποιος πρίμιουμ θα χρειάζεται περσσότερα ποστς και πάνω από μία κριτική το μήνα; Εάν ναι το δυσκολεύεις αρκετά, εκτιμώ ότι αρκετοί από μας παίρνουν αρκετα συχνά και τα λεγόμενα στανταράκια τους κι αφού έχουν ανεβάσει γι' αυτές αρκετές κριτικές δε λέει να ανεβάσουν ξανά για τις ίδιες. Οπότε για ν' ανέβει πάνω από μία κριτική το μήνα κάπως δυσκολεύει ... οικονομικώς, άποψή μου.

Θα συμφωνήσω με τον λιάρι. Πάνω από δύο κριτικές είναι παρα πολλές νομίζω. Στα δύο πρώτα συμφωνώ και εγώ...

02 Oct 2017 12:20
The Mad Admin
Administrator
Administrator
MORE
Topic Author
Νέες Αλλαγές στο φόρουμ #4

02 Oct 2017 12:28
liaris
DR.Γαμήκουλας
DR.Γαμήκουλας
MORE
Νέες Αλλαγές στο φόρουμ #5

The Mad Admin wrote: Δηλαδή με τις 2 συμφωνείτε ?

Εγώ σου απάντησα, καλό είναι όμως να πάρουν θέση κι άλλα μέλη.

02 Oct 2017 12:43
The Mad Admin
Administrator
Administrator
MORE
Topic Author
Νέες Αλλαγές στο φόρουμ #6
Αυτο εννοείτε αλλιώς δεν θα έκανα ποστ θα σας έπαιρνα τηλέφωνο

02 Oct 2017 13:22
rtfm
Γαμήκουλας
Γαμήκουλας
MORE
Νέες Αλλαγές στο φόρουμ #7
Για #1 και #2 και εγώ συμφωνώ.
Για #3 περισσοτερες (νέες) κριτικές έχει δίκο ο Liaris. Αν βγάλεις τα στανταράκια για τα οποία έχεις γράψει δεν είναι πάντα εύκολο οικονομικά να έχεις 2+ νεές κριτικές κάθε μήνα. Μην το πάμε στην άλλη άκρη και αρχίσουμε να έχουμε μαιμου κριτικές!!!

02 Oct 2017 13:24
egira79
Γαμήκος
Γαμήκος
MORE
Νέες Αλλαγές στο φόρουμ #8
Στα δύο πρώτα σύμφωνο.για περισσότερες κριτικές για τα πριμιουμ μελοι νομίζω ότι πρέπει να μείνουν οι κριτικές ως έχουν και να αυξηθούν τα ποστ

καλως τα κοριτσια........

02 Oct 2017 15:38
Prok0k0
Γαμήκουλας
Γαμήκουλας
MORE
Νέες Αλλαγές στο φόρουμ #9
1) Τα 5 ποστς για να μπορεις να στειλεις πμ ειναι τα πρωτα 5 σου ή καθε μηνα 5 ποστς? Εγω διαφωνω για τον καθε μηνα . Θα συμφωνησω για 1 φορα μονο επειδη λαμβανω συνεχεια πμ απο λογαριασμους που δεν εχουν ουτε ενα ποστ και μου κανουν ερωτησεις για κοπελες και γραφεια.

2) Διαφωνω καθετα με το να γινει τελειως πριβε το φορουμ , διοτι ηδη εχει πεσει πολυ η δραστηριοτητα , ποσο μαλλον αν δεν μπορουμε να χουμε και νεα μελη.

3) Για πανω απο μια κριτικη το μηνα το ζοριζεις πολυ και οπως ειπαμε δε θελουμε μαιμου κριτικες. Δεν εχουν ολοι την οικονομικη ευχερεια να παιρνουν πολλα cg το μηνα ή μπορει οπως προειπαν τα παιδια να εχουν τα στανταρακια τους...

:hat:

Pain & Experience!!!
THANK YOU / LIKE liaris, siou111, Jean.Valjean

02 Oct 2017 15:50
PATOUSES
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Νέες Αλλαγές στο φόρουμ #10

Prok0k0 wrote: 1) Τα 5 ποστς για να μπορεις να στειλεις πμ ειναι τα πρωτα 5 σου ή καθε μηνα 5 ποστς? Εγω διαφωνω για τον καθε μηνα . Θα συμφωνησω για 1 φορα μονο επειδη λαμβανω συνεχεια πμ απο λογαριασμους που δεν εχουν ουτε ενα ποστ και μου κανουν ερωτησεις για κοπελες και γραφεια.

2) Διαφωνω καθετα με το να γινει τελειως πριβε το φορουμ , διοτι ηδη εχει πεσει πολυ η δραστηριοτητα , ποσο μαλλον αν δεν μπορουμε να χουμε και νεα μελη.

3) Για πανω απο μια κριτικη το μηνα το ζοριζεις πολυ και οπως ειπαμε δε θελουμε μαιμου κριτικες. Δεν εχουν ολοι την οικονομικη ευχερεια να παιρνουν πολλα cg το μηνα ή μπορει οπως προειπαν τα παιδια να εχουν τα στανταρακια τους...

Συμφωνώ απόλυτα με αδερφό Πρό. Κ με την αίρεση τα 5 να γίνουν και 10 κ 15 ποστς, αρκεί να μην είναι μηνιαία γτ πολλά συμβαίνουν κ δεν μπορείς να μπεις ή να έχεις χρόνο για να μπεις. Εχω χάσει free fuck εξαιτιας του τελευταίου κ ομολογώ οτι είναι μλκια.

02 Oct 2017 16:17
noel14861
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Νέες Αλλαγές στο φόρουμ #11

Prok0k0 wrote: 1) Τα 5 ποστς για να μπορεις να στειλεις πμ ειναι τα πρωτα 5 σου ή καθε μηνα 5 ποστς? Εγω διαφωνω για τον καθε μηνα . Θα συμφωνησω για 1 φορα μονο επειδη λαμβανω συνεχεια πμ απο λογαριασμους που δεν εχουν ουτε ενα ποστ και μου κανουν ερωτησεις για κοπελες και γραφεια.

Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα

02 Oct 2017 16:26
GIORGAKIS
Γαμήκος
Γαμήκος
MORE
Νέες Αλλαγές στο φόρουμ #12

Συμφωνω απολυτα με ΠΡΟ αλλωστε υπαρχουν εκτος στανταρακια κ ΑΝΩΝΥΜΕΣ ..... σωστα?

Ἡ στραβος ειναι ο γιαλος 'η στραβα αρμενιζουμε
THANK YOU / LIKE Prok0k0, Jean.Valjean

02 Oct 2017 17:11 02 Oct 2017 17:12 by swkratez.
swkratez
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Νέες Αλλαγές στο φόρουμ #13
συμφωνω μονο στο πρωτο.εχει πεσει πολυ η δραστηριοτητα τον τελευταιο καιρο κ βαζω κ τον εαυτο μου μεσα οποτε αν γινουν ολα αυτα βλεπω να πεφτει κ αλλο...καλο μηνα σε ολους συναγωνιστες!!!!
THANK YOU / LIKE Prok0k0, Jean.Valjean

02 Oct 2017 17:32
john100
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Νέες Αλλαγές στο φόρουμ #14
με την εξαίρεση του τρίτου τα δυο πρώτα είναι οκ...
φοβάμαι όμως ότι υπάρχει κόσμος που δεν θα μπορεί - όχι δεν θα θέλει ή θα βαριέται - ούτε την μία κριτική το μήνα (λόγω οικονομικού) και θα μένει απέξω ή θα γράφει ότι να'ναι....(μούφες κριτικές δλδ)

굿 모 닝 내 아기

μισή αλήθεια, ολόκληρο ψέμα

"ου παντός πλειν ες Κόρινθον"

02 Oct 2017 18:22
panos-31
Γαμήκος
Γαμήκος
MORE
Νέες Αλλαγές στο φόρουμ #15

The Mad Admin wrote: Δηλαδή με τις 2 συμφωνείτε ?

Όχι δεν συμφωνώ με δύο κριτικές. Μάλλον δεν το διατύπωσα σωστά . Είναι πολλές οι 2. Μία είναι καλά. Αλλιώς όπως είπαν οι προηγούμενοι θα αρχίσουν οι μαϊμουδίσιες κριτικές.

02 Oct 2017 18:54 02 Oct 2017 18:57 by Jean.Valjean.
Jean.Valjean
Γαμήκουλας
Γαμήκουλας
MORE
Νέες Αλλαγές στο φόρουμ #16
Με το 1 συμφωνώ. Παίρνουμε πολλά πμ από αλεξιπτωτιστές που ζητάνε από πληροφορίες μέχρι προτάσεις για τριο.

Με το 3 συμφωνώ με τη θέση των περισσοτέρων πιο πάνω. Τα ποστ ας αυξάνονταν λίγο, οι κριτικές όμως όχι για τους λόγους που αναφέρθηκαν. Ίσως να μπορούσε να γίνει με το 2μηνο αντί με το μήνα δηλαδή 2 κριτικές και 80 ποστ το δίμηνο.

Με το 2 διαφωνώ έντονα. Αν το κατάλαβα ορθά, ένα νέο μέλος μετά την εγγραφή του δεν θα έχει πρόσβαση στα νήματα εκτός αν βάλει νέα κριτική. Αυτό θα είναι άκρως αποτρεπτικό για να έρθουν νέα μέλη. Επίσης αν ένα παλιό μέλος με 50 κριτικές, κάποιο μήνα δεν βάλει κριτική δεν θα έχει πρόσβαση στο φόρουμ; Τραγικό το λιγότερο. Ή κάποιο μέλος που δεν μένει Αθήνα ή Ελλάδα και μπορεί να βάζει τις κριτικές του μαζεμένες, αν κάνει 3 μήνες να πατήσει Αθήνα ή Ελλάδα πάλι δεν θα έχει πρόσβαση; Παράλογο. Σκοπός του φόρουμ πρέπει να είναι η προσέλκυση νέων μελών και όχι η αποτροπή τους. Το ίδιο και για τα παλιά μέλη. Αν είναι να γίνει κλειστό κλαμπ τότε φτιάχνουμε ένα γκρουπάκι στο fb ή viber, αφού με αρκετούς έχουμε γνωριστεί και τα λέμε από κει. Ήδη το φόρουμ το τελευταίο διάστημα είχε μια καθίζουσα πορεία και κάτι τέτοιο, με σεβασμό στις αντίθετες απόψεις, θα είναι πιστεύω η ταφόπλακα του.
THANK YOU / LIKE Prok0k0, swkratez

02 Oct 2017 19:00
ego.vangelis
Γαμήκουλας
Γαμήκουλας
MORE
Νέες Αλλαγές στο φόρουμ #17
συμφωνώ απόλυτα με τον Προκόπη.

θα πέσει πολύ το φόρουμ αν γίνει όλο πριβέ.

και φυσικά είναι πολύ δύσκολο αυτό τον καιρό να μπορεί κάποιος να έχει πάνω από ένα νέο ραντεβού
το μήνα για να ανεβάζει κριτική.

θα χαλάσει εντελώς η δουλειά με τις μούφες......

i love anal
THANK YOU / LIKE Prok0k0

02 Oct 2017 19:30
Prok0k0
Γαμήκουλας
Γαμήκουλας
MORE
Νέες Αλλαγές στο φόρουμ #18

GIORGAKIS wrote: Συμφωνω απολυτα με ΠΡΟ αλλωστε υπαρχουν εκτος στανταρακια κ ΑΝΩΝΥΜΕΣ ..... σωστα?

Πολυ σωστα φιλε Γιωργακη!

Pain & Experience!!!

02 Oct 2017 22:30
The Mad Admin
Administrator
Administrator
MORE
Topic Author
Νέες Αλλαγές στο φόρουμ #19
Συνεχίστε , βοηθάτε πολύ με την γνώμη σας,
βγάζω και εγώ συμπεράσματα και θα σας αναλύσω σύντομα τον τρόπο σκέψης μου.
Εξαλου και κάποια αλλαγή να κάνουμε και δεν βγει σε καλό ,
θέλει πολύ να την πάρουμε πίσω ?

Και να σας πω πως το σκέφτομαι

1 )Θα ειναι ενας αριθμός ποστ για να να αποχτήσουν πρόσβαση στα ΠΜ το 5-10-15 δεν εχει σχέση και νομίζω συμφωνείται όλοι
2) Στο πριμιουμ θα πρέπει τα πριμιουμ μέλη από τα απλά να ξεψωρίζουν κατα καποιο τρόπο να γίνει λίγο ποιο αυστηρό / απαιτητικό
3) Οσοι δεν εχουν κριτικές να μην μπαίνουν καθόλου στο φορουμ, ποιος ο λόγος ? Να ανοίγουν συζήτηση ντουο τριο κλπ και μετά να χάνονται ?
Να διαβάζουν απλά τις κριτικές και οταν αποφασίσουν να γράψουν να εχουν και αυτοι δικαίωμα συζήτησης.

οσο για τις μούφα κριτικές έχει αποδειχτεί ότι πιάνω πολλές άν όχι όλες σχεδόν

03 Oct 2017 06:13
ARHS2
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Νέες Αλλαγές στο φόρουμ #20

The Mad Admin wrote: Υπάρχουν οι εξής σκέψεις,
1) Να μην μπορούν να στείλουν ΠΜ όσοι έχουν λιγότερα απο 5 η 10 ποστ (τα ποστ θα εγκρίνονται αυτόματα ), όποιος σπαμάρει παίρνει πόδι,
2) Να γίνει όλο το φορουμ prive (τα θέματα για τον πληρωμένο έρωτα)
και να έχουν πρόσβαση μόνο οσοι έχουν 1 κριτική τον μήνα.
Ολοι θα μπορούν να βλέπουν τα προφιλ και τις κριτικές
3) Οι πριμιουμ να θέλουν περισσότερες κριτικές ή περισσότερα ποστς.

Θα ήθελα τις σκέψεις σας

1 δξ
2 οχι
3 οχι

03 Oct 2017 09:21
orila
Ξεπαρθενιασμένος
Ξεπαρθενιασμένος
MORE
Νέες Αλλαγές στο φόρουμ #21
Πως σου ηρθε αυτή η αλλαγη ? Δεν βλεπω ουτε αληταραδες όπως διπλα , ουτε μαιμου κριτικες. Αν γινει αυτό θα γεμισουμε μαιμου κριτικες κι όχι τιποτε άλλο θα μπερδευτούμε. καποιο φιλτραρισμα στις κριτκες ή στο ποστ ναι.

Moderators: The Mad Admin
Time to create page: 0.328 seconds